Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pioneer VSX-917V & DV-410V Grzeje Się Sprzęt

01 Wrz 2008 18:04 2562 5
  • Poziom 9  
    Witam.
    Zakupiłem dwa tygodnie temu cały komplet z głośnikami Jamo S 606 HCS 3.Problem polega na tym iż skończywszy oglądanie filmu DVD ( pierwszego na tym sprzęcie ) wyjmując płytę była bardzo ciepła. Zastanawiałem sie od czego, uniosłem DVD i dotknąłem amplitunera i prawie sie oparzyłem, nie wiem dokładnie ile ta temp mogła wynosić ale była bardzo wysoka.Czy to zjawisko jest normalne i czy taki wzmacniacz powinien się aż tak mocno grzać.Czy pozostaje tylko serwis?? Jeśli ktoś będzie mógł się wypowiedzieć coś na ten temat, byłbym wdzięczny. Pozdrawiam
  • Spec od car audio
    DVD pod spód a góra amplitunera ma być odkryta i będzie dobrze. Bo tak bardzo szybko wykończysz oba sprzęty.
  • Poziom 9  
    Tak jak napisałeś nie da rady, DVD jest za płytki żeby stanął nan nim amplituner. Ale czy to normalne że się grzeje i że nie włącza się wentylator?? Mierzyłem dziś temp na radiatorze i ma on 50C. Czy to normalna temp ??
  • Poziom 13  
    Tak, ja też mam 917 i grzeje się że hejjj!!!!To normalka, tak jak kolega wczesniej zasugerował musisz sprzęty przedzielić, ja zrobiłem półkę nad wzm ok 15 cm i postawiłem dvd, wzm dalej sie grzeje ale już nie tak.
  • Poziom 9  
    Witaj
    Kolego tez mam Pioneer VSX-917 grzeje i to bardzo w szczególności jak mu podłącze z przodu USB z muzyka rockową, tylko na frontach mogę podgłosić do -25 wentylator wcale się nie włącza wyskakuje overload i wyłącza się całkowicie, jak grają wszystkie głośniki 5.0 to wentylator zadziałał ale przy ustawieniu na potencjometrze -5 wyłącza się po 2minutach. Dzwoniłem do serwisu konkretnej odpowiedzi mi nie udzielili, pan z którym rozmawiałem był bardzo nieprzyjemny stwierdził, ze jak mam problem to żebym wysłał sprzęt do nich może zmienią softa.
    Napisz kolego jak u Ciebie, czy tak samo się dzieje.
    Mój mail: piotrm-175(malpa)o2.pl
  • Poziom 9  
    Witam!
    Następną wada pionka jest pilot skomplikowany i duży. Poradziłeś sobie z grzaniem. mam do Ciebie prośbę apropo instrukcji obsługi potrzebuje jej w języku polskim.
    piotrm-175(malpa)o2.pl
    Dziękuję.