Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
HelukabelHelukabel
Proszę, dodaj wyj±tek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że ogl±dasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pro¶ba o pomoc w wycenie oscyloskopu

01 Wrz 2008 23:21 1242 3
  • Poziom 2  
    Witam,

niedawno stałem się posiadaczem oscyloskopu (można powiedzieć, że odziedziczyłem ;-)). Nie jest mi on jednak do niczego potrzebny i chciałbym go sprzedać. Niestety nie znam się na oscyloskopach i dlatego proszę Was o radę na ile można go wycenić? Jest to oscyloskop analogowo-cyfrowy HAMEG HM 407 (2x 40MHz, 100MS/s), w dobrym stanie, mało używany.
  • HelukabelHelukabel
  • Poziom 10  
    Jakie¶ zdjęcia by się przydały. ;)
    Moim zdaniem taki oscyloskop jest warty od 500zł do 800zł, ale nie znam się dobrze na oscyloskopach. Chętnie bym odziedziczył taki oscyloskop. ;)

Ile lat ma ten oscyloskop??
  • HelukabelHelukabel
  • Poziom 2  
    Nie wiem ile dokładnie lat ma ten oscyloskop... Wygl±da na do¶ć nowy i zadbany. Mam do niego oryginalne opakowanie, 2 sondy, kabel zasilaj±cy, instrukcje po polsku i niemiecku, dyskietki z softem do komputera.

Poniżej zdjęcia oscyloskopu:

A tutaj link od angielskiej instrukcji obsługi na stronie producenta (na 3 stronie jest specyfikacja techniczna): Link
  • Poziom 10  
    Niezła maszyna. Taki sprzęt nowy kosztuje około 2000zł do 3000zł. Więc moja wycena to jakie¶ 900zł, może zaniżam t± wycenę. Przydałyby się oceny innych. Tyle mogę Ci pomóc.