Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Electrolux EW 511 F nie wiruje :(

MadMaxWawa 02 Wrz 2008 09:11 2867 4
  • #1 02 Wrz 2008 09:11
    MadMaxWawa
    Poziom 10  

witam
    mam problem z ew 511 f- pralka pierze normalnie, ale nie wiruje, posprawdzalem juz programator, hydrostat- sprawiaja wrazenie sprawnych.
    po lekturze zamieszczonych postow dotyczacych innych pralek electroluxa moje podejrzenia padly na kondensator, po wymianie sie nieco zmienilo- o ile poprzednio na wirowaniu beben w ogole sie nie krecil, to teraz zaczyna, ale nie wchodzi na obroty, po chwili staje, z silnika dobywa sie charakterystyczne buczenie- nie mam juz kocepcji, co to moze byc- czyzby nowy kondensator tez byl niesprawny?? albo ma niewlasciwa pojemnosc?? w pralce byl 16 µF i taki tez wlozylem nowy
    z gory dziekuje za wszelkie podpowiedzi

0 4
  • #2 02 Wrz 2008 09:18
    marqs-60
    Poziom 20  

Witam. Silnik do sprawdzenia poza pralką.

0
  • #3 06 Lis 2008 21:10
    MadMaxWawa
    Poziom 10  

marqs-60 napisał:
    Witam. Silnik do sprawdzenia poza pralką.

poddalem sie, wezwalem fachowca- stwierdzil ze programator :(
    twierdzi, ze od miesiaca nie moze kupic w warszawie- ktos moze podpowiedziec, skad mozna to wziac i jakie koszty??
    przeszukalem aledrogo i elektrode, nic nie znalazlem :(
    pozdrawiam

0
  • #4 25 Sie 2012 19:03
    DntSLn
    Poziom 22  

Witam,
    Na początku z góry przepraszam, że odkopuję tak stary temat.

Mam identyczny problem, czy autor postu znalazł jakieś rozwiązanie, czy tak jak napisał w ostatnim poście - poddał się?

A może znajdzie się inny użytkownik forum, który jest w stanie doradzić w czym problem?

Chętnie skorzystam z usług fachowca z Łodzi, oczywiście jeżeli koszt naprawy nie przewyższy wartości pralki.

Pozdrawiam.

1
  • #5 29 Sie 2012 22:26
    pio76b
    Poziom 1  

Witam
    mam podobny problem w praniu nie wiruje ale jak ustawię wirówkę nawet z praniem to niema problemu wiruję???

0