Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Poszukuję książki w fromacie pdf

sbalicki 02 Wrz 2008 22:09 2099 7
  • #1 02 Wrz 2008 22:09
    sbalicki
    Poziom 12  

Witam!
    Nie wiem czy piszę w dobrym dziale, ale lepszej opcji nie dostrzegam (prośba do moderatora o przeniesienie, jeśli jest odpowiedniejszy dział).
    Poszukuję książki: "Urządzenia Elektroniczne" Andrzej J. Marusak część II- Układy Elektroniczne. Książka jest mi koniecznie potrzebna w formacie pdf i tylko o taką pomoc w znalezieniu proszę. Za pierwszy post z linkiem do książki daję punkty.
    Pozdrawiam!

0 7
  • #2 02 Wrz 2008 23:57
    jankolo
    VIP Zasłużony dla elektroda

Książka ta nie była wydana w formacie pdf, więc kolegi pooszukiwania skazane są na porażkę.

0
  • #3 03 Wrz 2008 08:14
    sbalicki
    Poziom 12  

Chodzi o to, że wszedłem w "zakład" z jednym nauczycielem, który ma ponoć tę książkę w pdf i gdy się tym chwalił i mówił, że może ją udostępnić, jeśli "dobrze" z nim porozmawiamy, to się wtrąciłem i powiedziałem, że można sobie samemu ściągnąć, skoro istnieje jej wersja pdf. Dał mi dwa tygodnie na znalezienie i jeśli się nie wyrobię, to będę miał pierwszą niedostateczną w tym roku :| . Za wszelką pomoc dziękuję. Jeśli się nie uda, to trzeba będzie skanować.

0
  • #4 03 Wrz 2008 08:24
    maciek_slon
    Poziom 29  

I jest całkiem spora szansa że ten nauczycielski pdf powstał właśnie w wyniku zeskanowania książki przez samego nauczyciela - więc jeśli on jej nie wrzucił do sieci to jej tam nie ma :P

0
  • #5 03 Wrz 2008 08:52
    Fsoliebhaber
    Poziom 17  

Syco_Nr1 napisał:
    jeśli się nie wyrobię, to będę miał pierwszą niedostateczną w tym roku :|

"Gała" za zakład z nauczycielem? Hehe dobre sobie...

1
  • #6 03 Wrz 2008 12:35
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto  
  • #7 03 Wrz 2008 13:03
    Ronin64
    Poziom 35  

Jest jeszcze jedno wyjście. Wypożycz tę książkę, zrób z niej pdfa i wrzuć na jakiś serwer. Potem ściągnij i dla pewności podaj nauczycielowi adres z którego ją pobrałeś ;)

0
  • #8 03 Wrz 2008 21:13
    sbalicki
    Poziom 12  

Uważam, że to koniec tematu. Proszę o zamknięcie lub usunięcie.
    Pozdrawiam wszystkich!

0
  Szukaj w 5mln produktów