Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

N95 czy obsługuje karty pamięci 4gb

04 Wrz 2008 10:46 914 1
  • Poziom 14  
    Mam takie pytanie odnośnie Noki N95 ver oprogramowania z 2007r czy obsługuje ona karty pamięci 4gb z firmy kingston bo mam do kupienia taką kartę w dobrych pięniądzach a ciekaw jestem czy po włożeniu jej do telefonu będzie wykrywalna w nim.

Dodatkowo interesuje mnie jeśli ktoś wie ile jak długo można korzystać z takiej karty chodzi o to ile razy można zapisywać i kasować z niej dane.

A byłbym zapomniał czy nowa ver softa do mojej Noki wnosi coś nowego co widać że się zmieniło w telefonie czy nie. Bo jeśli nie warto to chciałbym to wiedzieć.

Pozdrawiam po długiej nie obecności na forum :D
  • Poziom 22  
    Ze strony http://www.nokia.pl/A4464207:

"* Do 160 MB* wewnętrznej pamięci dynamicznej na wiadomości, dzwonki, obrazy, klipy wideo, wpisy do kalendarza, listy rzeczy do zrobienia oraz aplikacje
    * Wejście na karty pamięci obsługujące karty pamięci microSD o pojemności do 8 GB"

Jak kupujesz nowa karte to na pudelku jest zapisane ile cykli zapisu i kasowania wytrzymyje, a jest ich na tyle duzo, ze nawet jak bys wykasowal/zapisal tyle razy ile na to pozawala to zajmie Ci to tyle czasu ze nowa karte 4gb kupisz o wiele taniej.

Nowa wersja nie ma nic nowego, tylko poprawione bledy starszej.