Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ściąganie plików z RapidShare

06 Wrz 2008 08:23 5440 10
  • Poziom 13  
    Witam

Wystąpił u mnie problem, ściągałem plik z RS (ok50MB), ściągnęło się 21MB i skończyło pobieranie.
    Plik oczywiście nie działa. Przy ponownej próbie ściągania rapid informuje mnie, że nadal ściągam jakiś plik, więc następnego nie mogę zacząć ściągać. W oknie pobierania plików nic nie ma, szukałem jakiejś opcji, żeby wyczyścić może jakąś historię pobierania, no ale nie znalazłem. Korzystam z firefoxa.
    Jeżeli ktoś wie co zrobić, to proszę o pomoc.

pozdrawiam
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 23  
    A to nie jest czasami limit pobierania? Pewnie będziesz musiał odczekać jakis czas tam jest podany ile. A jakim sposobem łączysz się z internetem? Przez neostrade?
  • Poziom 13  
    Nie korzystam z rapida od wczoraj, wiem, że są limity (oczywiście poza happy hours), ale wyraźnie jest napisane, że dalej ściągam plik.
    Zresztą to było wczoraj, specjalnie poczekałem bo myślałem, że dziś będzie ok, no ale nie jest.
  • Poziom 28  
    Jeśli masz neo, spróbuj zrestartować połączenie...
  • Poziom 13  
    wiem, że po zresetowniu połączeniu w neo zmienia sie ip, ale nie mam neo.
    Do szakal:
    jak mam ściągnąć program do ściągania plików, skoro umieszczony jest na rapidzie?
  • Poziom 14  
    Sprobuj w innej przegladarce. Jakie masz lacze? Jesli jakies osiedlowe, to macie to samo IP zewnetrzne i wystarczy, ze ktos inny z tej sieci bedzie ciagnal. Darmowe RapidShare ma do siebie to ze z tego samego IP mozna ciagnac tylko jeden plik jednoczesnie z tego samego IP.
  • Pomocny post
    Poziom 12  
    Spróbuj pociągnąć przez tę stronę

http://viete.info/

Czasami działa a czasami nie.

Skoro pisze że cały czas coś pobierasz to może być tak jak pisze kolega "bracki19" i wtedy trzeba czekać aż będzie wolne połączenie .
  • Poziom 13  
    przez link udało mi się ściągnąć, ale problem jest nadal.
    nie używam sieci osiedlowej. internet mam z chello, łącze dziele tylko z wujkiem, którego akurat nie ma w kraju, więc nie ma mowy żeby ktoś z tego ip coś ściągał :/
  • Pomocny post
    Poziom 14  
    Próbowałeś innej przegladarki?
    Spróbuj wyczyścic cache przegladarki i cookies
  • Poziom 13  
    No właśnie tego mi brakowało, żeby wyczyścić cache.
    Dzięki, pomogło.