Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

ELEMIS 6330 TMSP blokada..

DoD3k 06 Sep 2008 13:18 2938 4
 • #1
  DoD3k
  Level 2  
  Witam,
  ponawiam swój post, w telewizorze najprawdopodobniej uruchomiona jest blokada, gdyż nie mogę przejść do SIESTA MENU (na pilocie klawisz P/C). Po wciśnięciu klucza tło jest czerwone, czyli klucz jest aktywny. Problem tkwi w tym, że nie wiem jak wyczyścić pamięć odbiornika. Jako, że używam opcji szukaj znalazłem podobne wątki https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic733872.html "Wyłącz TV wył. sieciowym . Wciśnij na przednim panelu -P i +P i włącz TV. Powinna się pokazać linijka strojenia. Powodzenia." po tej operacji na ekranie pojawia się wiadomość SERVICE MODE E i po wyłączeniu i włączeniu odbiornika blokada nadal jest aktywna. Proszę o jakieś wskazówki, czy też pomoc. Z góry dziękuję.
  Serdecznie pozdrawiam!
 • #3
  DoD3k
  Level 2  
  Hmm co to jest zworka to wiem, ale nie mam pojęcia co to K802 i K801 :) gdzie mam tego szukać? Proszę o pomoc, jeśli to możliwe.
  Pozdrawiam!
 • #4
  radekrpisz
  VIP Meritorious for electroda.pl
  Takie dwa bolusie wystające jak na płytach głównych PC, szukaj przy procku sterującym.
 • #5
  Mirek Z.
  Moderator
  Konkretna podpowiedź do tego modelu, jeśli chodzi o zworki, to - należy n.21 procesora SDA20563-Axxx zewrzeć do masy.

  W tym akurat TV proszę - po wejściu w tryb i uzyskaniu napisu SERVICE MODE E - wcisnąć na pilocie przycisk słuchawek. Powinna być pozycja PPL M8K SER D/A lub bardzo podobna.
  Przyciskami + i - (głosu) należy wybrać SER i ustawić przyciskiem OK na biały kolor. Następnie wyłączyć TV sieciowym. To pozwoli na normalne odblokowanie TV, jeśli to jeszcze będzie konieczne.