Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nokia 6020, typy odtwarzanych plików dźwiękowych.

Muzstang 06 Sep 2008 14:12 1143 2
    Muzstang
    Level 9  
    Witam,

Mam dostać telefon "Nokia 6020". Wiem że odtwarza *.mid ( monofonia ) *.midi ( Polifonia ) *.amr ( dźwięk nagraniowy ).

Chciałbym zadać kilka pytań:
    1 Czy ten telefon potrafi odtowrzyć *.wb-amr - bo to jest znacznie lepsza jakość od *.amr.
    2 Czy ten telefon potrafi odtworzyć *.wav ( powinien odtwarzać jak mój siemens c65 dawał rady na częstotliwości 8 KHz i bitrate 48 chyba ) ?
    3 Zastanawiam się bo ten telefon odtwarza *.3gp ( filmy ), ale mam converter mp3 -> 3gp. i mam tam do ustawienia jakość dźwięku w tym 3gp ( jest amr_nb z bitrate max 48 i częstotliwością 8 KHz i jest mpeg4aac z bitrate 64 i częstotliwością 8-16 KHz i jest to dużo lepsza jakość - czy pójdzie mi to mpeg4aac bo w sumie to dalej jest 3gp )

Proszę o wasze opinie/odpowiedzi, pozdrawiam Damian
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    kociol96
    Level 22  
    Zamiast sie zastanawiac, zainstaluj program nokia pc suite, wlasciwy nokii 6020, polacz telefon i przerzuc pliki i sprobuj odtworzyc. Ale nie spodziewaj sie powoalajacych efektow, poniewaz glosnik tez ma ograniczenia. :)
    Muzstang
    Level 9  
    no masz racje.

No ale głośnik nie jest najgorszy ani najlepszy w tej nokii. jest dobry z tego co czytam.

*<zamykam>*