Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

epson c43sx

29 Lut 2004 16:54 1605 12
  • Poziom 10  
    Jak mozna napełnić tusz w tych drukarkach??
  • Poziom 17  
    Nie jestem pewien czy 43sx napelnia sie tak samo jak 42 sx ale jesli tak to napelnianie niestety nie jest proste. W 42sx zastosowalem ocje ink freezer.
  • Poziom 10  
    jak to mam użyć przypuszczam ze w programie "SSC Service Utility", mógbym prosić o jakieś bliższe info :?:
  • Poziom 10  
    czy mógłbym dostać jakieś info ja te posty 2 razy przeczytałem i widze tylko epsona c42 moze cos ominołem :(
  • Poziom 10  
    sorry znalazłem na końcu cos pisze o c43 ale do końca nie wiem czy sie da czy nie:(:(
  • Poziom 43  
    No to przepraszam ale chyba najpierw zacznij od nauki czytania. (Czytanie ZE ZROZUMIENIEM to zakres programu nauczania młodszych klas szkoły podstawowej). :(
    Kup zestaw ActiveJet - tam w polskojęzycznej instrukcji są też obrazki - może załapiesz.
    Robert B napisał:
    Kupić zestaw Active Jet :)
    W zestawach Active Jet jest wielka płachta z rysunkami i instrukcją (nawet po polsku). Poza tym są wszelkie narzędzia (wiertełka, strzykawki, odsysacze, koreczki itp...)
  • Poziom 10  
    ty taki mądry nie bądź bo czytać umiem, wiem tyle ze moge chip`a "zatrzymać" -nie jest nigdzie napisane że w 100%, a pozatym mi chodzi o to czy da sie go skasować tak aby po dolaniu tuszy było 100 %. Tam nic takiego nie pisze:( Chyba ze ty coś wiesz czego ja niedoczytałem ??????
  • Poziom 10  
    DO "ROBERTA":) Robert jak wiesz cos na temat tych drukarek czy mógłbyś kliknąć do mnie na gg chciałbym sie ciebie popytać o nią :?: 8)
  • Poziom 43  
    moby17 napisał:
    ty taki mądry nie bądź bo czytać umiem, wiem tyle ze moge chip`a "zatrzymać" -nie jest nigdzie napisane że w 100%, a pozatym mi chodzi o to czy da się go skasować tak aby po dolaniu tuszy było 100 %. Tam nic takiego nie pisze:( Chyba ze ty coś wiesz czego ja niedoczytałem ??????

Nie gniewaj się ale znowu CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM :( Poczytaj o opcji Automatic Freezer - dotyczy C42 i wyżej. Cóż więcej i jak inaczej można radzić???
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 12  
    A propos ostatniego postu. Zamierzam właśnie kupić c43, dużo drukować nie będę, więc napełnianie pewnei sobie daruję. Mam tylko pytanie: czy kartridże produkcji Fullmark, które można kupić do tej drukarki za kilkanaście - kilkadziesiąt złotych to dobry wybór? Do tej pory z Fullmarkiem zetknąłem się jedynie w moim panasonicu kxp-1150 :D
  • Użytkownik usunął konto