Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Eset Smart Security a Zone Alarm - który lepszy

07 Wrz 2008 14:02 1240 1
  • Poziom 17  
    Witam. Od kilku lat korzystam z zone alarma. ostatnio jednak zacząłem się zastanawiać czy nie warto by było sie przesiąść na coś innego. Znalazłem oferte firmy ESET z antywirusem i zaporą oraz dodtakami. Czy ktoś ma moze jakies doświadczenie z tymi programami. Czy warto rezygnować z ZA na rzecz Eset SS? Jak się mają oba programy przy win XP sp2 prof ze zużyciem pamieci. Za wszelkie odpowiedzi serdecznie dziękuję. Pozdrawiam
  • Pomocny post
    Specjalista EDA
    Używałem jeszcze niedawno Zone Alarm (pakiet 3 w1), teraz pracuje u mnie ESET SS - jak jest ze zużyciem RAM-u nie wiem,nie porównywałem - natomiast co do pracy Noda - nie narzekam, W sumie z tego co widziałem w rankingach - to Zone Alarm jest w czołówce zapór, natomisat antywirus tej firmy jest słaby. Nod trzyma się równo i zalicza do tych leszych antywirusów. Jak z zaporą - nie wiem. W każdym razie system z Nodem żyje u mnie już sporo czasu bez kłopotów z wirusami, mimo, że mam znimi do czynienia z racji grzebania na potencjalnie niebezpiecznych stronach (oprogramowanie pirackie).