Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Przycina mi obraz w fergusonie 7600 ( cyfra +

kamykczest 07 Wrz 2008 17:57 1646 2
  • #1 07 Wrz 2008 17:57
    kamykczest
    Poziom 13  

Witam. Posiadam cyfrę plus. Dokupiłem do niej card splitter i podzieliłem ja na 2 tv. W jednym mam podstawowy dekoder z cyfry a w drugim TV mam fergusona. Przez 5 miesięcy wszystko było ok. Ale ostatnio na fergusonie obraz zaczął mi sie przycinać stopac wyskakiwała informacja ze program zakodowany czasem sie stabilizowało i dalo sie oglądac lecz po przełączeniu na kolejny program działo się podobnie. Na poczatku tylko mi sie przycinaly MTV i Fox pozniej HBO a teraz wszystkie kanaly. Zauwazylem jednak ze po włożeniu orginalnej karty wszystko chodzi ok. Probowalem wiec wymienic karty z podstawowego dekod. z karta z fergusona nic to nie dalo nawet zmiana kabli nic nie pomogła. Co może być przyczyna??. Dzięki za odpowiedz. Pozdrawiam.

• #2 07 Wrz 2008 18:23
    darek23422
    Poziom 27  

Włóż oryginalną kartę c+ do dekodera cyfry na parę chwil a potem ponownie do splitera jeśli to nie pomoże wgraj nowy soft do fergusona oraz nową zaktualizowaną listę

• #3 07 Wrz 2008 18:24
    pajo21
    Poziom 35  

Nie ty jeden masz ten problem na fergusonie FX.
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=5481378#5481378
    Pomaga zmiana wsadu w kartach (wsad z poprawkami) i wrzucenie starszego softu do tunera ale nie koniecznie.Jeszcze zależy jaki masz splitter.

darek23422 napisał:
    Włóż oryginalną kartę c+ do dekodera cyfry na parę chwil a potem ponownie do splitera jeśli to nie pomoże wgraj nowy soft do fergusona oraz nową zaktualizowaną listę

To nie pomoże.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME