Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

dvd-amplit.SONY STR -4 kolumny tonsil-110W jak to podłączyć

greg011 07 Wrz 2008 22:07 1614 3
  • #1 07 Wrz 2008 22:07
    greg011
    Poziom 2  

Witam . Wam dvd amplituner SONY STR-DE245 i kolumny TONSIL 110W jak to podłączyć, żeby grały po podłączeniu 5.1 Nie wiem czy moje dvd firmy LIFETEC starsze już,będę mógł podłączyć w ten sposób.Podłączałem przewodami czincz-czincz według schematu w instrukcji amplitunera SONY model str-de235 dwa głośniki grają a pozostałe nie. Proszę o wyrozumiałość i pomoc.

0 3
  • #2 09 Wrz 2008 01:35
    shamanix
    Poziom 17  

pogrzeb w opcjach zeby właczyc tylne... Nie rozumiem po co Ci te 4 kolumny jak Twoj ampli nawet w 1/3 ich nie napedzi;)

Dodano po 5 [minuty]:

jezeli to ampli kina dom. to wogole nie spelni sie bo te 'tylne kanaly" nie sa na takie kolumny poniewaz maja ogranicznoe pasmo na dodatkowe jako efekty. Jezeli to apmli stereo to zagra Ci to oczywiscie ale jak pisałem, duzo mocy nie bedziesz miał... Jezeli kolumny o ktorych piszesz to Altusy110 to dzieki ich w miare dobrej efektywnosci zagra Ci to, ale uwazaj bo mozesz bardzo szybko wzmaka przesterowac a wtedy zasmierdza szybko soprany. Pozdrawiam.

Dodano po 4 [minuty]:

Popatrz w opcjach... spróbuj na jakis trym stereo przestawic. Widze ze to jednak K/D nic ciekawego nie uzyskasz... Lepiej dwie kolumny dobre z przodu i dwa efekty jakbyś miał...

0
  • #3 16 Gru 2008 20:12
    krzycho1987
    Poziom 9  

Witam potrzebuje instrukcje obsługi do amplitunera sony str 245. proszę o przesłanie na e-mail krzycho1987(malpa)interia.pl

0
  • #4 16 Gru 2008 20:27
    Dani66
    Poziom 30  

Tylne kanały sa na kolumny efektowe i nie bardzo zagrają z takimi samymi jak z przodu. Amplituner może jakoś tam da radę to napędzić, ale może nie mieć odpowiedniej kontroli nad głośnikami w kolumnach ze względu na małą moc na tylny kanał amplitunera i dużą moc kolumn. Zresztą ten amplituner jest słaby. 50watt na kanał to niewiele jak na 110w kolumny.

0