Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

APARAT - kompaktowy od 500 do 1000zl

ciubas 08 Wrz 2008 13:19 2040 4
  • #1 08 Wrz 2008 13:19
    ciubas
    Poziom 22  

witam,

szukam aparatu kompatkowego, glownymi poszukiwanymi cechami jest:

dobra jakos robienia zdjec w ruchu,
    zoom optyczny przynajmniej 3x (lepiej 5x)
    stabilizacja obrazu
    karta pamieci sd (najlepiej bo najtansza a chce 4gb przynajmniej)
    cienki
    duzy ekran lcd
    standard mini-usb
    dobra lampa blyskowa

+ akumulatorki w bateriach, nie akumulator w zestawie (wole miec np. 3 zestawy po 2 paluszki (np. jak mam h5) - lub jezeli jest a mozna w fajnej cenie dokupic dodatkowy i ladowac bez aparatu to tez moze byc:)

ilosc pikseli nie jest taka istotna w zupelnosci wystarczy 7, zalezy mi zeby byl maly, i robil dobre zdjecia jak bede fotografowac ludzi w ruchu i pamiatek jak sam bede w ruchu czy to w nocy czy w dzien :)

bardzo prosze was o pomoc!

0 4
  • #2 11 Wrz 2008 14:45
    ciubas
    Poziom 22  

serio bylo by fajnie jak by ktos doradzil cos fajnego, lub powiedzial na co zwrocic uwage przy zakupie takowego:)

0
  • #3 21 Wrz 2008 09:03
    MEDIASHOP
    Poziom 18  

O 'super' lampie błyskowej w kompaktach można zapomnieć :)

W lustrach żeby osiągnąć dobrą jakość nie obędzie się bez flash'a zewnętrznego.

W cenie podanej przez Ciebie jest spory wybór, więc trudno przytoczyć konkretne modele.

0
  • #5 27 Wrz 2008 23:34
    dreslak
    Poziom 17  

Polecam Olympus sp-550
    -zasilany 4 bateriami AA lub jak kto woli 4 akumulatorkami AA
    -zdjęcia w ruchu robi dobre a nawet bardzo dobre ma nawet specjalny tryb do robienia zdjęc które stale się poruszają
    -posiada podwójną stabilizacje obrazu(tak pisze producent) choć sam jestem ciekawy jaka to ta druga stabilizacja (znam tylko stabilizacje przez kontr ruchy matrycy)
    -Duży ekran 2,5 cala
    -Lampa błyskowa jak na kompakt nie jest zła
    -ogromny zoom Optyczny 18x

obsługuje tylko karty xD

oj przepraszam nie doczytałem.

Z "cienkich" polecam http://www2.olympus.pl/consumer/29_digital_camera_mju_1060_19835.htm

akumulatorki, duży ekran,zdjęć w ruchu jako takich nie robiłem całą resztę robi przyzwoicie, no i o ile dobrze pamiętam do w oryginalnym pudełku powinien się znajdować adapter na karty mini bądź micro SD

0
  Szukaj w 5mln produktów