Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
IGE-XAOIGE-XAO
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

sterowanie roletami elektrycznemi

09 Sep 2008 00:10 10658 5
  • Level 10  
    Witam mam takie pytanko, mam siedem okien z roletami elektrycznymi, i załączam je góra lub dół przy każdym oknie ,chodzi mi o schemat elektryczny sterowania wszystkimi naraz z jednego miejsca czyli załączanie lub wyłączanie centralne , ale żeby też działało załączanie przy każdym oknie indywidualne , chodzi mi o sterowanie na przekażnikach pozdrawiam.
    Czy Twoje urządzenia IoT są bezpieczne? [Webinar 22.06.2021, g.9.00]. Zarejestruj się za darmo
  • IGE-XAOIGE-XAO
  • IGE-XAOIGE-XAO
  • Level 13  
    Do centralnego sterowania rolet polecam Łączniki RCS 3 , 4 , 5 Jest w Poznaniu taka firma bister która je produkuje. Bardzo proste w montażu, montuje się je w głębokich puszkach 60. na dnie. instalacja do tego wygląda bardzo prosto jest instrukcja na stronie http://bister.strefa.pl/pliki1/Info05_RCS.pdf POLECAM
  • Level 1  
    Jesli chodzi o sterowanie roletamniu to polecam firme Bister.
    Sprawdzilem. Firma z Poznania ale mozna uzyskac informacje tez telefonicznie. Wszystko jak na razie dziala ze moimi roletami.
    Link www.bister.strefa.pl
  • Level 6  
    Witam. Posiadam domek jednorodzinny z 7 roletami w oknach. Rolety wyposażone w wyłączniki krańcowe. Potrzebowałbym podpowiedzi przy rozprowadzeniu przewodów. Rozumiem że do każdej puszki przy oknie trzeba doprowadzić zasilanie. Ale ja chciałbym mieć również możliwość zamykania ich wszystkich jednym przyciskiem przy drzwiach. Ale nie na sterownikach tylko przewodowo. Gdybym puścił po jednym przewodzie do każdego wyłącznika z tego centralnego to by hulało?