Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki wzmacniacz do subwoofera na beymie

09 Wrz 2008 13:59 978 4
  • Poziom 9  
    Witam, mam zamiar zbudowac subbas aktywny na beymie 18lx60 lub 18g40
    Mam taką nadzieje ze za ok 500zł znajdzie sie wzmacniacz "panelowy"(nie jestem pewien tego słowa, bo chodzi mi o taki wzmacniacz który wbuduje w paczkę). Jesli bedzie trzeba więcej $ to oczywiście sie znajdzie. Sub potrzebny to napędzania 18'stek i małych dyskotek dla 50 osób. Ale również do prozwalania murów głównie w domu przy wspólpracy z nadstawkami diy na beymach. Ktoś mi mówil ze jesli ma sie sprawdzic również w domu to musi byc 15" , nie większy, a znowu kto inny ze jak ma sie firmową 18" to jest cudowna sprawa i nawet w domu załupie , byle nie odwrotki ani band pass, tylko zwykłe br
    Co do wzmacniacza to proszę o konkretny model cene i źródło
    POZDRAWIAM
  • Poziom 17  
    Zobacz na stronę NAW i coś z oferty 4acoustic.
  • Poziom 9  
    Dzięki za pierwszą odp, bardzo mały wybór są tylko 2 panelowe no i troche drogo, bo jak mam dac juz 1300zl to wole dokładac do koncówki ads'a a tego nie mialem w planie, Moze cos do 800zl?
  • Poziom 28  
    Też myśle o końcu do suba i w takiej cenie słabo. Chyba zdecyduje sie na cos używanego
  • Poziom 17  
    Ogólnie bardzo ciężko będzie dostać coś potwornie mocnego i za potwornie niską kasę.Za 700stówek w elmuzie mają ale tylko 400watt