Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

wzmacniacz unitra + subwoofer + 2x glosniki

09 Wrz 2008 15:32 1637 5
  • Poziom 10  
    Witam,
    Posiagam wzmacniacz firmy Unitra. Niestety od zestawu popsuly mi sie dwie kolumny wiec chce je wymienic na nowe i zastanawiam sie jak moge podlaczyc subwoofer do tego zestawu. Jak mozecie to powiedzcie mi tez czy moge kupic kazdy rodzaj kolumn czy mam zwracac uwage na opr albo cos innego? Do posta dodaje obrazek mojego wejscia na glosniki.
    wzmacniacz unitra + subwoofer + 2x glosniki
  • Poziom 10  
    dlaczego chcesz wymienić kolumny zamiazt głośników przeciesz to wychodzi taniej
  • Poziom 10  
    a jakie sa to mniej wiecej koszta? niestety wymienic musze wszystkie 3 glosnikow (2xniskotonowy 2xsrednio 2xwysoko) A jak wyglada sprawa z podlaczeniem dodatkowego subwoofera nie od kompletu?
  • Poziom 17  
    Po pierwsze nie napisałeś co to są za kolumny jaką maja moc itd.Po drugie nie napisałeś jaki to subwoofer.A po trzecie myślę że ten wzmacniacz jest dużo za słaby do takiej konfiguracji jaką piszesz.
  • Poziom 10  
    Jest to wzmacniacz PW-9013 (jednak inny niz na zdjeciu), moc wejscia to 2x35W na 8Ohmow. Subwoofera jeszcze nie mam. Chce poprostu ladny czysty bass wiec planuje dolaczenie do 2 kolumn dodatkowego nieskotonowego.
  • Poziom 31  
    mariusz781026
    Taaa bardzo fajna porada, i chyba nawet nie masz pojęcia o czym piszesz...
    Głupoty tego kolegi, który nawet po polsku nie umie pisać - usunąłem. [Mirek Z.]
    squadak
    "moc wejscia" jaaasne

Dowiemy się w końcu co to za kolumny?