Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

wyjście Video (Y Pb Pr) na Euro

mmaacckkii 09 Wrz 2008 15:37 7023 7
  • #1 09 Wrz 2008 15:37
    mmaacckkii
    Poziom 12  

Witam i mam lamerskie pytanie bo kompletnie się już pogubiłem w tych kabelkach i każdy mówi co innego juz opisuje o co biega.

Posiadam urządzenie multimedialne z wyjściem Video w formacie Y Pb Pr ( 3xczincz ) potrzebuje takowe urządzenie podłączyć do Tv przez Euro-złącze czy to jest możliwe ?? i czy wystarczy do tego zwykły kabel czy może trzeba budować jakieś convertery ?? Urządzenie multimedialne posiada tylko i wyłącznie takie właśnie wyjście Video :(

Z góry dziękuje za odpowiedz i przepraszam za pewnie banalne pytanie ale po poszukiwaniu takowych kabelków usłyszałem kilka różnych odpowiedzi bardzo skrajnych i teraz juz sam nie wiem.

Pozdrawiam

0 7
  • #2 09 Wrz 2008 17:38
    11111olo
    Poziom 43  

EURO ma wejścia sygnałów RGB - kompletnych. Może i da się coś zrobić, ale to wymaga elektroniki.
    Podejrzewam że to urządzenie posiada wyjście VIDEO lub S-VIDEO. Napisz o jakie urządzenie chodzi.

0
  • #3 10 Wrz 2008 09:02
    mmaacckkii
    Poziom 12  

Raczej będzie ciężko bo to wynalazek przywieziony z Japonii jest to odtwarzacz BlueRay firmy Yakmitsu model YzB-2134 za żadne skarby nie znalazłem nic w internecie na temat tego urządzenia i tak jak mówiłem posiada on 12 gniazdek z tyłu:
    1x zasilanie
    6x czincz audio ( dzwięk 5,1 - 4 kanały + center + Subwoofer)
    3x czincz ( z opisami Y Pb Pr )
    1x czincz ( coax )
    1x wyjście optyczne
    Jedyne wyjście video jakie to urządzenie posiada to właśnie Y Pb Pr w opcjach menu urzadzenia nie można przestawić nic związanego z wyjsciem video.

0
  • #5 10 Wrz 2008 10:41
    mmaacckkii
    Poziom 12  

Widze że to będzie wyższa szkoła jazdy :) , dostałem taki wynalazek od znajomego :D chciałem się tym pobawić ale widze ze nie będzie to takie proste jak myślałem :D no nic dziękuje za podpowiedz zaczynam zbierać na porządny TV z takowym wejsciem :D hehehe

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje.

0
  • #6 21 Wrz 2008 14:14
    telon
    Poziom 9  

Spróbuj jeszcze poczytać o tunerach zewnętrznych. Mam AverMedia połaczony z komputerem, monitorem 26 calowym i przez niego leci kablówka lub cyfra. Może nie dużym nakładem kosztów uda Ci się coś uzyskać. Pozdrawiam

0