Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmieniarka Philips DC022 nie działa- Error CD

djpeterek 09 Wrz 2008 23:04 1233 0
  • #1 09 Wrz 2008 23:04
    djpeterek
    Poziom 23  

Witam
    Mam problem ze zmieniarką marki Philips DC022. Mianowicie gdy uruchamiany zmieniarkę wrzucimy 1-3 płyt to zmieniarka ładuje płyty wszystko się odbywa poprawnie na wyświetlaczu raid pojawia sie napis LOADING CD po załadowaniu się wszystkiego zmieniarka wrzuca płytę do części z głowicą laserową ale ta płyta się nie kręci. I tak jest z każdą płytą od czas do czas pojawi się napis ERROR CD ale to sporadycznie, po rozebraniu zmieniarki nic nie widać żeby było coś grzebane itp wszystko na sowim miejscu na wszelki wypadek poprawiłem wszystkie luty. Ale poprawy dalej nie ma uszkodzone radio można wykluczyć bo mam 4 radia z Philipsa różne z interfejsem D2B i na każdym jest tak samo zauważyłem że nagrzewa się góra od podłączenia tej szerokiej taśmy która jest zlutowana z laserem i tym modułem a nagrzewa się to w miejscu na płytce która jest nad magazynkiem przeanalizowałem cały mechanizm poskładałem na nowo i dalej to samo
    brakuje mi już pomysłów proszę o jakieś wskazówki z góry dziękuje i pozdrawiam szanownych Kolegów.

Moderowany przez Tomek Włodarczyk:

Zmieniłem tytuł z: "Problem ze zmieniarką Philips DC022" Reg. p. 11

0 0
  Szukaj w 5mln produktów