Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Peugeot 206 jak podłączyć oryginalne radio obcięte kostki

kshyhoo 10 Wrz 2008 09:24 6011 1
  • #1 10 Wrz 2008 09:24
    kshyhoo
    Poziom 13  

tez jestem zainteresowany tym tematem .. samochod przywieziony z niemiec, z obcietymi kostkami;( oryginalne radio

Moderowany przez Tomek Włodarczyk:

Wydzieliłem z tematu z 2004r!

0 1
  • #2 10 Wrz 2008 17:38
    kshyhoo
    Poziom 13  

Witam!!
    Pomocy ..
    Mam Peugeota 206 SW HDI 2002r z niemiec sprowadzony z wyciętymi kostkami iso. Z zasilaniem podstawowym (+12, GND, +12V-zapłon) jak i głośnikami sobie poradziłem. W powyższym opisie czytam, że wyświetlacz jest sterowany dwoma dodatkowymi przewodami w kostce zasilania. Czy ma ktoś wartości napięcia jakie występują na tych przewodach? Wg kolorów moje przy wyłączonym zapłonie na pomarańczowym +4, a na włączonym +10, a czerwony jest w obu przypadkach 0V.

Samochód wyposażony jest w wyświetlacz tj na załączonym zdjeciu:

Gniazda w radiu tj na tym zdjeciu:

Nie wiem od czego jest przewod niebieski (+12V gdy zapłon włączony, lecz po wyłączeniu zapłonu 12V trzyma jeszcze kilkanascie sekund, cyknie przekaznik gdzies i 12 znika)

Jeden z przewodów (kolor bialy) zakończony jest złączką trzypinową, ale nie pojawia się na niej zadne napięcie.

Macie może schematy instalacji? lub może jakis dokładny opis napięć?
    Doczytalem ze po 2 przewodach w kostce zasilania idzie sygnal magistrali komputera dzieki ktoremu mozemy sterowac joystickiem. Jest to także złącze komunikacji z wyswietlaczem .. ale jak zdiagnozowac ktory przewod ma isc na DATA + a ktory na DATA - ? jak rozpoznac te przewody czy wystepuja na nich jakies napiecia?

Dzieki serdeczne za wszelka pomoc !!!!!
    Pozdrawiam
    Krzysztof

4
  Szukaj w 5mln produktów