Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Computer ControlsComputer Controls
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Oświetlenie, mgła, lasery

bass98 26 Lis 2004 21:20 65294 338
    Misiak =)
    Poziom 12  
    gretzky -> Z tego co pamietam to w swojej wytwornicy uzyles grzalki od lutownicy do rynien... Gdzie ty dostales taka grzalke za mniej niz 40zl?! Ja takie 400W widzialem za 120zl i wiecej.

pozdr.
  • Computer ControlsComputer Controls
    gretzky
    Poziom 21  
    no taką grzałke kupiłem w dużym sklepie z narzędziami materiałami budowlanymi (supermarkiet budowlany)
    Widziałem jeszzce grzałki o mocy 2kW kosztujace 12zł tak wiec nie wiem
  • Computer ControlsComputer Controls
    DJ Max
    Poziom 30  
    Wchodzi w grę opcja że np. za 20zł byś kupił mi taką grzałeczkę, spakował i wysłał?
    gretzky
    Poziom 21  
    moge ci każda grzałke kupić od 200 - 2KW ale np. ta 2kW ma długosć około 50cm (dwie spirale po 50cm ułożona jedna pod drugą) i nie jest w żaden sposób izolowana , czyli masz sam drut który muszisz zalać jakimś betonem lub gliną a między tymi grzałkami umieścić termostat i spirale.
    mozesz np grzałke podzielić na 4 mniejsze spirale 25cm i w srodku rurka z termostatem, beton jak się nagrzeje to trzyma temperature przez dłuższy czas
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    Grzelaspace
    Poziom 15  
    Juz napisałem na twoim temacie djgruby co masz zrobic, tu jest wszystko napisane i wystarczy tylko odrobine cierpliwośći i chęci aby wszystko przeczytać.
    michow
    Poziom 15  
    To forum schodzi na psy w postepie geometrycznym gdzie moge kupic plyn najlepiej opakowanie 100 ml ??(tyle to na zadymienie w pojedynczym solidnym strzale zejdzie) jaka powinna byc temperatura grzalki jak to juz napisano 4 razy conajmniej ?? moze ktos powie bo nie mam sily czytac 11 stron ?? jak nie umiecie czytac to polecam szkole podstawowa, nie macie 50 zlotych na glupi plyn to polecam sie nie zabierac za takie rzeczy bo prad dla grzalki tez kosztuje. Druga sprawa az tylu ludzi ma dyskoteki z naszego forum ze kazdy buduje dymiarke bez zadnego atestu ?? ludzie pomyslcie caly ten projekt ktory przedstawilem na poczatku tego posta ktory zostal przebudowany i przekombinowany to gdybanie zabawka uruchomiona w piwnicy dla zabicia czasu jakos moja dymiarka niczym nie plula nie wybuchala poprostu przestalem pisac w pewnym momencie na ten temat bo lamerstwo niektorych osob mnie przeraza jak niewiesz o tym ze we wlasnym prototypie mozna samemu grzebac kombinowac z temperatura dysza itd to znaczy ze takie zabawy nie sa Twoim powolaniem i daj sobie spokoj zanim na takzwanej dyskotece gdzie uzyjesz niesprawdzonego sprzetu kogos obleje wzacy plyn, laser odbity od lusterka na silniczku od magnetofonu uszkodzi siatkowke czy stanie sie cos rownie wesolego odpowiedzialnosci i tworczego myslenia troche tak jak napisal bolek to forum ma sluzyc rozwojowi dyskusjom a nie okradaniu ludzi z pomyslow nabijaniu postow i robieniu z siebie i innych idioty pytajac po 100 kroc o to samo nie majac nawet plynu do testow moze umowcie sie w kilku kupcie plyn ze skladki zlozcie dymiarke poznajcie zasade dzialania (ktora nie jest trudna) boje sie tylko ze za tydzien ktos bedzie konstruowal telewizor i ktos sprytnie wymysli przepis na budowe kineskopu ze sloika od ogurkow i zyletek i bedzie 100 postow czy sloik moze byc od kiszonych i czy zyletki moga byc tempe od taty a czy to bedzie na bank dzialac bo ja juz taki potrzebuje i dlaczego nikt nie pisze co juz wymyslil. To jest chwilami tak jak ze stronami dla dj wypowiadaja sie dzieciaki ktore maja przy ksywce dj a nie widzialy miksera z bliska ba nie widzialy z bliska dyskoteki nie wiedza ze taki przybytek to wielka odpowiadzialnosc.
    amino
    Poziom 17  
    Michow napisał:
    To forum schodzi na psy w postepie geometrycznym (...)

Ja również tak uważam. Wydaje mi się, że temat wytwornic dymu już został dostatecznie opisany. Moim zdaniem należało by zamknąć ten temat. Jeżeli istnieje możliwość to bardzo prosze Szanownych Moderatorów o zamknięcie tematu, bo bezsensowne jest powtarzanie tego samego po kilka razy.