Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak uruchomić adapter aux-in w Gamma V

Kamil_R 10 Wrz 2008 20:23 7345 4
  • #1 10 Wrz 2008 20:23
    Kamil_R
    Poziom 2  

Witam Panowie! Mam następujący problem, zakupiłem taki adapter aux-in do swojego radia gamma V:
    Jak uruchomić adapter aux-in w Gamma V
    Podłączam, włączam przycisk cd, jest ok, pojawia się play cdtr01, ale nie ma dźwięku, Sprawdzałem przewody i wszystkie są ok, nie ma żadnych przerw. Ipod działa pod kaseta normalnie, radio działa normalnie, a na cd cisza.

Moderowany przez Tomek Włodarczyk:

Zmieniłem tytuł z: "Problem z uruchomieniem adatera aux-in" Na forum nie zamieszczamy linków do aukcji- usunąłem.

1 4
  • Pomocny post
    #2 11 Wrz 2008 12:26
    Nawigator
    Poziom 33  

Jak widzę w opisie aukcji jest on do Beta V i w Gamma nie działa bo zapewne są różnice w protokole komunikacyjnym.
    Ten model na pewno działa z Gamma V:
    http://www.piloty.pl/TRACK66.html
    W opisie wersji 08 jest Twoje radio.
    Pzdr. N.

0
  • Pomocny post
    #3 11 Wrz 2008 15:39
    damiasz
    Poziom 18  

Adapter powinien działać zarówno z gammą jak i betą. Jeśli wyświetla cdtr01 to oznacza ,że radio widzi adapter. Ja mam adapter track66 i działa z obydwoma radiami niezależnie kto jest producentem radia.

0
  • #4 11 Wrz 2008 19:40
    Nawigator
    Poziom 33  

Z tego wniosek ze TRACK66 ma poprawnie napisany protokół obsługi zmieniarki.
    Pamiętam ze znajomy miał podobny adapterek marki Dietz który mu nie działał z Gamma V prod. Grundiga czy Sony, a działał z Blaupunktem.
    Tak że różnice na pewno są. A producenci mówią: "inkompatybilność" i dobrze jak chociaż zwrócą kasę.
    Pzdr. N.

0
  • #5 12 Wrz 2008 12:34
    djlj24
    Spec od car audio

Niektóre emulatory zmieniacza są zrobione na bardzo uproszczonej ramce. Zgłaszają się jako zmieniacz, odsyłają czas a nie zwracają ACK (aknowledge - potwierdzenie). Przez co radio co prawda widzi taki emulator ale zachowuje się jakby był problem z odczytem ścieżki i włączają wyciszenie i dlatego jest cisza.

0
  Szukaj w 5mln produktów