Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

maleńki problem z 3210

17 Paź 2002 09:07 1059 6
  • Spec od GSM
    Układ jest tego typu ze telefon pobiera zbyt dużo energii. Podczas ładowania nastepuje jego przerwanie bo tak spada napicie na baterii. Koncówki mocy philipsa, ale po ich wyjeciu jest to samo. Jakies sugestie? Wiem ze zwarcie na ktoryms kondziole (te co sa wokół cewki) to tez wpierdziela baterke. Jak ktos ma jakis pomusł to niech napisze. Dzięki.
  • Spec od GSM
    gdzies ta fran--ca ma chyba zwarcie, bo wszystko już prawie z niej zdiołem co mogłoby rozładowywac baterie i nic, chyba bede musiał wywalic generator. Pech.

• Poziom 28  
    wiem, ze to stary post ale trafilem na takowa sama usterke tez w 3210 ...
    na nowej baterce dziala niecaly dzien po zaformatowaniu ... po wymianie coponiektorych elementow takich jak pa switche kodziolki jest nadal to samo... Pytanie czy udalo sie ustalic gdzie moze byc zwarcie ? bo mnie sie wydaje ze plyta glowna ma gdzies miedzy warstwami ...
  • Spec od GSM
    zobacz dokładnie w jaki sposób pobiera prad. czy na wyłaczonym tez chlapie - ten moj post był dla podpuchy i LEM mnie pewnie teraz zryczy, ale chciałem sie dowiedziec jaki poziom reprezentuje to forum i sie dowiedziałem. Pozwolicie ze ocene zachowam dla siebie.

• Poziom 28  
    wlasnie nie jak jest off to pobor jest prawie niemierzalny jak sie wlaczy to zaczyna jesc :-) wyglada tak jakby diodki led ... ale all swieca ... uklad tez sprawny podmieniałem i to samo pobor po wlaczeniu 850 mA bez pa i switcha
  • Poziom 15  
    proponuję jeszcze sprawdzić , a raczej podmienić Inductor L101 . Miałem kidyś podobny przypadek , też pobierała po włączeniu około 900 mA .
  • Poziom 27  
    jeśli bierze 859mA to po chwili coś powinno być ciepłe może to cie naprowadzi może wylutuj cobe miałem walniętą w 3310 i był taki sam objaw jeśli to nie pomoże to porównaj rezystancje lini zasiloających z dobrym aparatem ibędziecz wiedział która linia ci przywiera . a co do testu użytkowników przez kolege DZIUR to twoje pytanie było banalne i dlatego chyba wszyscy to zlekceważyli , chyba się naoglądałeś "USTERKĘ"