Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

REANIMACJA LASERA W PS2

szychas 01 Mar 2004 19:29 2906 10
    szychas
    Level 11  
    Witam, jak wielu innych niezbyt zadowolonych użytkowników PS2 mam rebus z laserem, raz czyta raz nie czyta.
    Wypucowałem go - NIC dopiero strojenie peerkiem pomoglo ale to rozwiązanie na krotko, licze sie z tym ze za miesiąc lub dwa zdechnie . Czy ktoś ma jakieś pomyśły jak ominąć serwis który woła 600zł za nowy laser, co moge ewentualnie jeszcze zrobić (modły nie pomagają) moze gdzieś można kupić taniej cy cuś albo jakoś zregenerowć stary?
    prosze [color=red]pomuszcie[/color]! :(
    marcinus128
    Level 19  
    jest... i to duzo taniej....
    ale niewiem gdzie...
    szukaj na google... tylko nie pytaj o laser do sonego....
    tylko do konsoli...
    albo jakos inaczej...
    to ci sprzedadza...
    duzo taniej niz w seerwisie
    ps... www.chip.pl lub www.modchip.pl....
    jakas taka stronka to byla...
    ale to juz sam bedziesz musiał sie pobawic
    pozdrawiam hey
    gafek
    Level 17  
    Najpierw może podaj model konsoli - jest kilka rodzajów laserów w PS2.
    I napisz co czyściłeś ??? Bo dam sobie uciąć pewną część ciała,że tylko górną soczewkę....
    szychas
    Level 11  
    Akurat do czyszczenia sie przyłożyłem, wyczyściłem obie soczewki + zwierciadło, jest to używana konsola z entej reki i widać wyraźnie że ktoś już tam grzebał, może ma ktoś ustawienia producęta na peerach???
    J_Bravo
    Level 27  
    biala zembatka tez regulowales? srubka na prowadnicy tez?

najtansze lasery sa na allegro. z tym ze sa to lasery regenerowane .... ale w razie czego daja gwarancje na 3 miechy.

ps.
    czasami pomaga stawianie konsole na prawym boku ;)
    szychas
    Level 11  
    Model konsoli - scph-30004
    User removed account
    User removed account  
    jesta19
    Level 24  
    bardzo czesto pomaga smarowaie prowadnic ,robie to smarem silikonowym,bardzo mala iloscia,prowadnice stawiaja opor i laser porusza sie z oporem to powoduje nieprawidlowa prace lasera
    J_Bravo
    Level 27  
    soundman wrote:
    Tutja dostaniesz laser jak dobrze patrzyłem ostatnio w jakiejś gazetce kosztował 250 zł

http://www.synitops.pl/

zdzierstwo. na allegro lasery mozna kupic juz od 140 zl.
    soundman
    Level 17  
    Szczerze mówiąc to być morze nie siedzę az tak głęboko w tematyce ps zeby się orientowac w cenach ale probowałem kiedyś załatwić sobie niby po znajomości laser w serwisie edison do którego często zaglądam z tytułu czytników komputerowych jakie tam zawożę i koleś chciał 500 zł za laser więc zalezy z której strony na to spojzeć.