Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

radio w grande punto i mp3

lichwin 11 Sep 2008 18:59 2815 2
    lichwin
    Level 2  
    witam wszystkich!

mam taki problem:chce podłączyć do fabrycznego radia w grande punto odtwarzacz mp3 ale nie wiem jak to zrobić a z tych tematów jestem zielony więc proszę o pomoc.Byłem w fiacie ale powiedzieli że nie wiedzą,chciałbym go podłączyć za pomoca jakiegoś kabla o ile to możliwe,nie interesuje mnie transmiter FM.Radio ma kod 199 CD jakbyście mogli mi podać nazwę jakiegoś kabla to będę wdzięczny i ewentualnie jak to można zrobić samemu.
    z góry dzięki za podpowiedzi

pozdrawiam wszystkich
    buscador
    Level 10  
    Ja także jestem niezadowolony z tego radia w Grande Punto i także z powodu, że nie odtwarza MP3. Postanowiłem wymienić na lepsze, tylko nie wiem jak zdemontować to oryginalne (fabryczne) a nie chciałbym zbytnio pokiereszować paneli (plastików). Czy mógłby mi ktoś doradzić jak się do tego zabrać, czy trzeba przy okazji zdemontować pół kokpitu, czy jest na to jakiś prostszy sposób. :) Z samym zamontowaniem nowego radia dam sobie radę (tak myślę). :)
    Z góry dziękuję za każdą podpowiedz
    lichwin
    Level 2  
    Zdemontowanie jest bardzo proste , wystarczy cztery bolce które wejdą w cztery otwory znajdujące się na panelu przednim radia i wtedy wyciągasz radio odpinasz kable i to wszystko.

pozdrawiam

W razie problemów pisz