Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opel Astra II jakie radio CD

karamba26 11 Wrz 2008 19:33 8839 5
  • #1 11 Wrz 2008 19:33
    karamba26
    Poziom 23  

Witam.

Posiadam Autko opel Astra II rok 2000. Mam mradio u siebie na kasete. chce kupic na CD.
    Co byscie polecili do tego modelu auta.
    Znalzlem cos takiego na allegro:

OPEL DELCO CDR 500 - CDR500
    RADIO CD GRUNDIG SCD 3390 RDS

Chce aby radio mialo zintegrowane korzystanie z multifukcjami w kierownicy.
    Moze ktos z forumowiczow ma podobne auto z radiem CD.
    Dziekuje za podpowiedzi. POZDRAWIAM

-nie dołączamy linków do aukcji- proszę uzupełnić topic modelami a nie linkami do Allegro
    -nie ten dział, ale jako, że już dostałeś odpowiedzi na razie zostawiamy [TW]

0 5
  • #2 11 Wrz 2008 19:37
    djlj24
    Spec od car audio

Na przyszłość podaj model radia a nie linkuj do alledrogo. To radio nie ma sterowania pilotem z kierownicy i obsługuje wyświetlacz jako DIGIT8 (czyli tylko 8 znaków będziesz miał wyświetlane bez tych małych literek w rodzaju U1).

0
  • #3 11 Wrz 2008 19:39
    damiancz
    Moderator Radia Samochodowe

Owszem CDR500 ale lepsze jest produkcji VDO czy VDO Siemens niż DELCO :idea:

0
  • #4 11 Wrz 2008 20:32
    karamba26
    Poziom 23  

djlj24 ktore radio nie ma sterowania zkierownicy?? Czy chodzi tobie o RADIO CD GRUNDIG SCD 3390 RDS

Ten drugi model (OPEL DELCO CDR 500 - CDR500
    ) chyba ma sterowanie bo w opisach aukcji podaja ze tak.

damiancz napisales ze CDR500 ale lepsze jest produkcji VDO czy VDO Siemens niż DELCO. W czym tkwi roznica ze jest lepsze VDO od Delco.

Moze polecice jakis inny model. Lepszy ktorego ja nie znalazlem.

0
  • #5 11 Wrz 2008 20:48
    damiancz
    Moderator Radia Samochodowe

Grundig nie ma sterowania z kierownicy.

VDO jest po prostu nowszym późniejszym modelem i zazwyczaj mniej zużytym {DELCO mają po naście lat}. Są też inne drobne różnice np. mocniejsza końcówka , czy regulacje elektroniczne barwy dźwięku a nie potencjometry. Dlatego ciężej go kupić.

0
  • #6 24 Wrz 2008 17:25
    wertus159
    Poziom 2  

djlj24 napisał:
    obsługuje wyświetlacz jako DIGIT8 (czyli tylko 8 znaków będziesz miał wyświetlane bez tych małych literek w rodzaju U1).

czyli w astrze f nie pójdzie? bo próbowałem i teraz już wiem dlaczego nic mi nie wyświetla

1
  Szukaj w 5mln produktów