Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Sony CDX L350 - resetuje sie no stop pamieć....

cwirekns 11 Sep 2008 22:17 2352 7
    cwirekns
    Level 13  
    Witam, mam taki problem z radiem Sony CDX L350 jak napisalem w temacie...

Za kazdym razem gdy ustawie np korekcje, stacje radiowe itp i wylacze zapłon lub auto na dluzej niz powiedzmy okolo 5 sekund, wszystko sie resetuje....

Drugi problem jest taki ze gdy mam wsadzona płytę gdy odpalam auto i radio się włącza zawsze najpierw ja wysuwa i musze wsadzic spowrotem....

Czy ktos wie cos jest nie tak zapewne w podłączeniu samego radia..?

Pozdrawiam...
    powalla
    Moderator of CarAudio
    Żółty z czerwonym pod stały plus ........dokładniej ? Poszukaj na forum.
    cwirekns
    Level 13  
    Chyba jednak nie bede w stanie tego zrobic samemu bo nie wiele rozumiem z Twojej odpowiedzi...

Radio chodzilo w Mazdzie i na tej samej kostce wpiąłem je do Astry, nic nie mieszalem w tych kabelkach....
    Ache
    Level 19  
    Astra ma ineczej plus po zaplonie, wyciagnij radio, na kostce iso zasilania (mniej kabli) zamien zolty kabel z czerwonym i po klopocie :)
    MlodySZalony
    Level 13  
    Lub Złącz żółty do czerwonego, bo jeśli zamienisz je miejscami to radyjko będzie grało tylko przy włączonym zapłonie a jeśli podepniesz żółty do czerwonego to będzie grało bezwzględnie na zapłon
    Ache
    Level 19  
    A jak masz stare auto i zewrzesz zolty z czerwonym to mozesz akumulator rozladowac :P Zadko sie zdaza ale jednak :P
    cwirekns
    Level 13  
    Dzieki za porade. Balem sie sam z tym grzebac bo nie chcialem zespuc czegos. 10 minut i 10zl w CA na osiedlu u mnie i po robocie...

Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedzi :)