Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

p[ralka candy CY2 104 - zdejmowanie blokady i zakładanie mat

gobik 12 Wrz 2008 10:09 2471 0
    gobik
    Poziom 1  
    Witajcie, pierwszy raz w życiu kupiłam pralkę automatyczną i niestety to, co piszą i rysują w instrukcji (rysunki są małe i niewiele na nich widać) nie wystarcza mi do pełnego zrozumienia spraw zdejmowania blokady i montowania na dole materiału wyciszającego. Blokada: klamra - tu rozumiem, że chodzi o taką metalową klamrę na górze z trzema śrubami (oznaczonymi w instrukcji A i C), należy je wykręcić i tę klamrę zdjąć? Następnie: "wykręcić śruby" (B) - i na rysunku pokazano dwie śruby, a zatem rozumiem, że chodzi o takie dwie duże śruby znajdujące się w pewnej odległości od metalowej "klapy", która z kolei przyśrubowana jest czterema małymi śrubkami? Tych małych nie ruszamy?

Materiał wyciszający: mam tu taką wyciętą tekturkę i z rysunku wnoszę, że przez dwie dziurki w nim trzeba przeciągnąć takie dwie czarne plastikowe śrubki, a białe paski z klejem bo bokach, tak jak taśmę klejącą - do tekturki i pralki?

Bardzo przepraszam za stan mojej niewiedzy, ale jestem blondynką, która w dodatku dotąd miała do czynienia jedynie z zamontowanymi już pralkami. Z góry dzięki za wszelkie wyjaśnienia.