Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

wzmacniacz i sub do rocka

timmy2000 12 Sep 2008 14:40 1128 6
    timmy2000
    Level 10  
    witam,
    przeszukałem forum w poszukiwaniu takich 'przypadków' jak mój ale nie znalazłem.
    sytuacja wygląda tak: w moim aucie w wygłuszonych drzwiach, na drewnianych dystansach mam:
    Helix DB 62.1 (50W RMS/ 100W Max)
    napędzane są przez:
    Clarion DB288RUSB

i ten zestaw śmiga aż (mi) miło :) ale wiadomo, że apetyt rośnie w miare jedzenia i do pełni szczęścia brakuje mi odrobiny mocy (tzn. często chciałoby się troszke głośniej, ale skala się kończy) oraz brakuje troszeczke niskich tonów. zaznaczam, że nie interesuje mnie walenie basem, żeby mnie wszyscy z daleka slyszeli. muzyka jaką słucham to wszelkiego rodzaju gitarowe granie, rock, szybszy i wolniejszy (ale raczej dużo lżejszy niż heavy metal), czasem jazzu, bluesa.

W związku z tym chciałbym, żeby drodzy forowicze zaproponowali mi jakieś lekarstwo na moje dolegliwości w postaci konkretnego modelu wzmacniacza 4-kanałowego i subwoofera.

Cena? chciałoby sie powiedziec, że jak najmniejsza, ale jak być może widać po moim obecnym zestawie nie zadowalam się sprzętem z naj-najniższej półki, ani nie chce się pakować w sprzet który bedzie droższy od mojego samochodu. autko skromne (skoda felicia) wiec sprzet też w miare skromny. Z niemałymi oporami jestem w stanie wydac na te zakupy 600-700zł.
    maxtz
    Level 27  
    Z nowych to będzie ciężko ja Ci proponuję kupi PowerBass M-10 dać go w zamkniętą obudowę a do tego wzmacniacz jakiś używany, coś z AXTONA albo SIGNATA
    I_Mat
    Level 14  
    Ja natomiast głosnik Intertechnik MDS08 i do tego jakiś wzmak używany z wyżej wymienionych
    siwekj
    Level 15  
    MDS08 pod warunkiem że x2 i wklozecie. Będzie ładnie grało.
    crazy_88
    Level 42  
    Ewentualnie jakiś subik z jl audio w używce. do tego typu muzy polecam tylko i wyłącznie budę zamkniętą.
    timmy2000
    Level 10  
    macie jakies namiary gdzie można dostać nówke mds08?
    maxtz
    Level 27  
    timmy2000 wrote:
    macie jakies namiary gdzie można dostać nówke mds08?

Allegro.pl