Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung E250 - ciągłe restarty, bez ładowarki nie wstaje

wojtekkie 12 Wrz 2008 14:47 1934 6
  • #1 12 Wrz 2008 14:47
    wojtekkie
    Poziom 17  

Witam. Kupiłem na allegro telefon. W opisie było, że do wymiany taśma ale dzisiaj przyszedł podłączam do ładowarki zaczyna się ladować to wciskam czerwona słuchawkę żeby właczyć (bo miała nie działać ta słuchawka) włączył sie pisze włóż kartę sim i tam s.o.s można zadzwonić to wciskam s.o.s pisze połaczenie i reset. Kiedy włączam go z karta sim to pojawia sie wyraz powitalny i reset. Dlaczego?

A i jak go chcę włączyć bez podpietej ładowarki to się nie da.

Podczas ładowania tez się restartuje, bo wejscie od ładowarki troche szwankuje ale nawet jak nie ruszam kablem to ładuje sie i za chwile reset.

0 6
  • Pomocny post
    #2 12 Wrz 2008 14:56
    BlackD
    Poziom 12  

Hmm , może soft padł , lub komuś upadł i kulki eis poruszył na układach?
    Pierwsze co bym zrobił:
    Soft
    Jeśli by nie wstał:
    Grzanie , płukanie płyty ;)

0
  • #3 12 Wrz 2008 15:10
    wojtekkie
    Poziom 17  

A softa zwykłym kablem nie wymienie? No ale czego moge włączyc jak jest pod ładowarka a jak nie to nie moge? jak go tak pukne od dołu to sie wyłacza.

0
  • Pomocny post
    #4 12 Wrz 2008 15:29
    szpilers
    Poziom 22  

no to zacznij od wygrzania tego miejsca"co stukasz i sie wylancza", a wczesniej sprawdz styki baterii czy nie sa luzne;) i czy poprostu po stuknieciu bateria nie odskakuje

0
  • #5 12 Wrz 2008 17:08
    wojtekkie
    Poziom 17  

Znalazłem takie dwie blaszki które jak przytrzymałem to wszystko było ok. zlutowałem chyba zimne luty były i jest ok.

0
  • #6 13 Wrz 2008 00:13
    wojtekkie
    Poziom 17  

A jeszcze mam pytanko. Czy da się ściągnąć simlocka zwykłym kabelkiem poprzez wgranie jakiegoś patcha jak to bywa w sony ericssonach?

0
  • Pomocny post
    #7 13 Wrz 2008 00:44
    poochone
    VIP Zasłużony dla elektroda

Nie nida sie.
    Lepiej idz do serwisu i sciagnij go normalnie.
    Bo twoje zabawy moga sie skonczyc wysypanym eepromem i wtedy za naprawe zaplacisz wiecej niz za samego simloka.
    Nie baw sie w zadne wpisywanie magycznych ktore sciagaja simloka bo pozniej sie to konczy serwisem.
    Wiec zastanow sie czy jest warto
    Pamietaj chytry 2 razy traci

0