Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Renault Megane Coupe 2000r. dobór zestawu.

13 Sep 2008 09:42 1042 3
  • Level 10  
    Witam. Chce zlozyc sobie jakis dobrze grajacy zestawik do renowki. Zalezy mi na jakosci ale rowniez na glosnosci i konkretnym mocnym niskim bassie. Jak narazie kupilem wydaje mi sie bardzo dobry sterownik jakim jest Alpine ALPINE CDE-9885R. Wybralem go ze wzgledu na to ze ma 3 wyjscia na wzmacniacz i wydaje mi sei ze w miare rozbudowana kontrole pasm dzwiekowych.
    Przyznam sie ze myslalem o tym aby na przod zainstalowac hertz esk165 nie wiem czy to dobry pomysl. Nie lubie charczacego i dlugiego bassu i znieksztalconego dzwieku ale czysty i jak juz wspomnialem glosny. slucham duzo vocal house i generalnie kazdej odmiany house rowniez electro. napewno chce wygluszyc samochod. myslalem o kwotach ok 2000-2500zl. czekam na propozycje... :) z gory dzieki:)
  • Level 20  
    Tak na szybko to
    przód: Powerbass L6C + udiemnsion glow2075 + wygłuszenie
    bagażnik: Powerbass M12 closed + cp1502.
    Tyle z mojej strony.
  • Level 10  
    yhmm... a cos na tyl? w polke na przyklad albo myslalem tez o przystosowaniu boczkow pod glosniki... tam tez odseparowany zestaw i na slupki gwizdki?
  • Level 27  
    Proponuję to samo co kolega wyżej tylko zamiast cp1502 kup U.S.Amps XT-800.2 i na pewno będziesz zadowolony
    W półkę nic nie proponuję bo to tylko popsuje cały efekt.
    Jeżeli chcesz koniecznie z tyłu głośniki to dobrym rozwiązaniem będzie drugi komplet L6C w tylne boczki ( konieczne dobre tłumienie) i zamiast glow2075 kupujesz wtedy glow4075 i na pewno będzie czysto i głośno :D