Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Vectra B radio Pioneer jak włączyć datę na wyświetlaczu

zapal 13 Wrz 2008 13:50 2171 6
  • #1 13 Wrz 2008 13:50
    zapal
    Poziom 10  

Witam.
    Mam takie pytanie otóż mam vectrę b i tam gdy włączy sie radio na wyświetlaczu znika data i pojawia ie puste pole (na nim wyświetla się info gdy jest podłączone oryg. radio) ale w moim przypadku radio nie ma obsługi wyświetlacza i nie ma nic, a wolałbym żeby już była cały czas ta data czy można to jakoś zrobić? odpiąć np jakiś pin w kostce?

Moderowany przez Tomek Włodarczyk:

Zmieniłem tytuł z: "vectra B radio Pioneer - problem z wyświetlaczem" i otworzyłem temat. Nie wiem, dlaczego autor zadał pytanie i zamknął temat?

0 6
  • #2 13 Wrz 2008 17:19
    orion
    Poziom 23  

Przełączanie wyświetlacza jest brane z wyjścia A5 złącza zasilania .Wychodzą z niego 2 kable jeden(czerwono biały) do wyświetlacza a drugi (szary ) do wzmacniacza anteny .wystarczy przeciąć ten do wyświetlacza.

0
  • #3 13 Wrz 2008 18:53
    zapal
    Poziom 10  

a moglbys mi dac zdjecie lub schemat zebym cos nie pomylil :) i gdzie ten kabel na kstce iso ?

0
  • #4 13 Wrz 2008 19:41
    damiancz
    Moderator Radia Samochodowe

Strona www.studio24.prv.pl się kłania. :idea:

Warto więc czytać wyróżnione posty bo tam znajdziesz wszystkie dane.

0
  • #5 13 Wrz 2008 19:46
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto  
  • #6 13 Wrz 2008 20:25
    damiancz
    Moderator Radia Samochodowe

Owszem i może to bardziej eleganckie rozwiązanie problemu tylko do niego trzeba mieć oryginalnego TECHa ;)

0
  • #7 14 Wrz 2008 08:48
    zapal
    Poziom 10  

orion napisał:
    Przełączanie wyświetlacza jest brane z wyjścia A5 złącza zasilania .Wychodzą z niego 2 kable jeden(czerwono biały) do wyświetlacza a drugi (szary ) do wzmacniacza anteny .wystarczy przeciąć ten do wyświetlacza.

siemka patrzylem na koste iso nie ma takiego kabla gdzie on jest?

0