Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
flexghzflexghz
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Autoalarm z powiadomieniem - volvo 945´93r min. 1000m

13 Wrz 2008 15:25 2980 8
  • Poziom 16  
    Witam. Potrzebuje w miarę dobrego autoalarmu z powiadomieniem. Zastanawiam się czy alarmy z powiadomieniem na pilota dostępne na aledrogo to rzecz warta uwagi czy dać sobie z tym spokój? Jak mam sobie tym głowy nie zawracać to może jakiś inny sposób powiadomienia wchodzi w grę? GSM? GPS? Auto stoi na parkingu w odległości około 900m. Po drodze jest kawałek niewysokiej górki i kawałek bloku ale z cegły - nie ze zbrojonego betonu. Moze być problem z łącznością alarmu z pilotem.... Moze jakieś dedykowane do tego auta? Dajcie parę propozycji, na które warto zwrócić uwagę. Pozdrawiam.
  • flexghzflexghz
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 16  
    Tak tez myślałem.... A jakaś radiolinia? Cos GORKE może, Elmes, może coś z Satela lub coś innego... Nie chce się pakować w niepotrzebne koszty - za jakiś czas się przeprowadzam w bezpieczniejsza dzielnice i mam nadzieje, ze w końcu sie od mojego auta odczepia... Dzieki za propozycje!
  • flexghzflexghz
  • Poziom 41  
    Z radiolinii (w "normalnej"cenie) to przychodzi mi do głowy jedynie Gorke. Np. TAKI zasilany z instalacji auta, lub TAKI - z nadajnikiem bateryjnym.
    Niemniej jednak - GSM jest pewniejszy. W przypadku ekstremalnych warunków pogodowych zasięg radiolinii zauważalnie spada.
    Oprócz tego w przypadku radiolinii ogromne znaczenie ma właściwe umiejscowienie anteny (co w przypadku krótkiego, sztywnego Gorke'owskiego bata stanowi nie lada wyzwanie).
  • Poziom 16  
    Niestety wiem jak jest z łącznościami w takich przypadkach... Dobra, będzie gsm. Znalazłem kilka rożnych do zastosowania wewnątrz obiektów. Cos się Wam może rzuciło w oczy do zastosowań mobilnych? Fajnie by było gdyby działał z Nokia 3100,3120 lub Sony Ericsson T630. Takie mam na stanie a jak nie to się coś dokupi.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 41  
    Miało być sprawdzone ;-)
    Z rozwiązań budżetowych może coś ze strony AMT, lub GT1/2
    ...albo Nokton SR3... :D
  • Poziom 16  
    Jestem już dość mocno zdesperowany wiec mogę poświecić kilka złotych na zabezpieczenie auta + dobra wiatrówka ze śrutem dobrego kalibru. Ostatnio pozbawili mnie całej tylnej klapy razem z tablica rejestracyjna i parę rzeczy Car Audio.... Dzieki za propozycje. Wysłałem do nich zapytanie o koszt samej centralki z modułem GSM - resztę sam zainstaluje. Zobaczymy ile mnie to wyniesie. Dzieki.

Nokton? Kiedyś się ich nawieszałem... Ciekawe jak bym antenę pociągnął w aucie...