Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Mazda 626 93r dziwne zachowanie kontrolek na desce

14 Sep 2008 08:10 2955 3
  • Level 9  
    Witam. Mam pytanie odnośnie kontrolek na desce rozdzielczej.Mianowicie Palą się wszystkie(oczywiście po przekręceniu stacyjki) ale cztery z nich tj. ładowanie,pasek,odstojnik i uszkodzonych świateł Pala się trochę słabiej niż inne. Wszystkie palą się bardzo jasno a wymienione wyżej są trochę przygaszone. Czym to może być spowodowane. Po odpaleniu kontrolki normalnie gasną.Czytałem gdzieś że właśnie w Mazdach Niektóre kontrolki są podłączone pod jeden + może z tego to wynika!
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 15  
    prawdo podobnie na tych kontrolkach jest słaba masa,mniemam że są one podpięte w jeden przewód masowy na którym jest słaby sygnał.
  • Level 9  
    Właśnie jest chyba naodwrut że steruję nimi masa.Tzn. każdy czujnik ma wspólny + A steruje nim masa.
  • Level 15  
    Ja mam co prawda 323F z 94r, ale kontrolka ładowania również świeciła mi ciemniej. Wystarczyło wymienić żarówkę, która przez tyle lat zrobiła się już srebrna :)