Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

dziurawy bęben Dalia Polaru (PDH885)

Dafne 02 Mar 2004 12:00 3841 12
  • #1 02 Mar 2004 12:00
    Dafne
    Poziom 2  

Witam
    Czy orientuje się ktoś ile kosztuje owy bęben . Mam nadzieje, że dobrze to nazywam. Nie chodzi o ten z dziurkami a ten w którym jest woda. Dopadła go korozja i wywaliło otwór średnicy ok. 1 cm. Czy opłaca się wymieniać na nowy??Gdzie ewentualnie go szukać?

0 12
  • #2 02 Mar 2004 12:12
    rtomek
    Poziom 18  

Oprócz zbiornika musisz wymienić 2 łożyska bębna ,sparciałe uszczelki i węże gumowe -sam zbiornik to koszt ok 180 zł w hurtowni (Warszawa na ul Globusowej-nie pamiętam numeru domu)

0
  • #3 02 Mar 2004 23:32
    Dafne
    Poziom 2  

hmm ja z zachodu jestem wiec do wawy mi nie po drodze. Czy serwisy Polaru posiadaja częsci zamienne???

0
  • #4 03 Mar 2004 09:56
    peter falk
    Specjalista AGD

Oczywiście, że posiadają..., po odpowiednich cenach ;) . Lepiej poszukaj w swojej okolicy sklepu z częściami AGD. Cała zabawa, jak nic po drodze nie wyniknie, zamknie się w kwocie 250zł przy własnej robociźnie.

0
  • #5 03 Mar 2004 14:00
    fiLEM0Nik
    Poziom 14  

sprobuj naprawic,zmatowac naokolo i nakleic ok. 10 cm2 latke z tkaniny i zywicy,jak posci probuj sylikony,najlepszy to klej do szyb samochodowych,dostaniesz w jakims punkcie wymiany troszke za free,ostatecznie sruba i dwie podkladki duze plus dentka rowerowa,srobe wsadzisz przez grzalke bo pewnie na dole wypadlo

0
  • #6 03 Mar 2004 16:45
    axxx
    Specjalista AGD

warto skoczyc na zlomowisko,ludziska teraz wyrzucaja calkiem niezle praleczki,a tam kupisz za pare zetow

0
  • #7 06 Mar 2004 13:00
    lechtom
    Poziom 11  

Zbiornik,weże,grzałka,simering na łożyska razem 200-250 ,serwis z naprawą 350 i zapewne gwarancja do tego

0
  • #8 04 Sty 2005 20:12
    AGD SERVICE
    Poziom 10  

ZBIORNIK KUPISZ NIE DROGO OSPRŻĘT TEŻ TYLKO DOBRZE PATRZ
    CO TO ZA MODEL ZBIORNIKA

Pisanie dużymi literami.
    skryn

0
  • #9 04 Sty 2005 20:18
    elektryk2000
    Specjalista urządzeń chłodniczych

AGD SERVICE napisał:
    ZBIORNIK KUPISZ NIE DROGO OSPRŻĘT TEŻ TYLKO DOBRZE PATRZ
    CO TO ZA MODEL ZBIORNIKA

Myslisz ze "Dafne" czekal prawie rok na Twoja podpowiedz i przez ten czas przl wszystko recznie?? Ta pralka juz daaaaawno naprawiona albo stopiona w hucie ;)

0
  • #10 04 Sty 2005 22:01
    skryn
    Admin grupy AGD

...02 Mar 2004(5) 12:00...

Przecież kolega AGD SERVICE myśli...przyszłościowo :shii:

Pozdrawiam. :D

0
  • #11 04 Sty 2005 22:29
    totem
    Poziom 14  

zalep duze zywica ale nie wlanczaj grzalki wody

0
  • #12 05 Sty 2005 00:46
    jacekrybak
    Poziom 18  

Tyle kasy wywalać na starą pralkę? Przecież zaraz w niej znowu coś siądzie. Jeśli jest to otwór w dobrze widocznym miejscu weź po prostu silikon, może być sanitarny, oczyść emalię dookoła dziury, osusz, nałóż grubą warstwę silikonu, poczekaj ze dwa dni, puść wodę żeby sprawdzić czy nie cieknie i koniec, pierz. W przypadku gdy dziura jest koło uchwytów amortyzatorów lub koło uchwytów zawieszenia silnika, musisz sam ocenić, czy blacha jest wystarczająco mocna. Jeśli na odsłonietym i gładkim kawałku blachy -nie przepłacaj.
    Wiem, że kilka tak zabezpieczonych zborników wytrzymało już ponad 5 lat, a z kupnem nowego zawsze zdążysz. Chyba, że te 2 setki to pryszcz, wtedy kup i nie zastanawiaj się.
    Hehehe, dałem się wpuścić w odpowiedź na post sprzed prawie roku... oj ślepy dziadek, ślepy....

0
  • #13 07 Sty 2005 13:20
    olo.d
    Poziom 15  

a ja w swojej pralce dzure poksipolem zalepilem. dziura o srednicy okolo 4cm. nalozylem poksipol potem zakrylem kartka papieru rzeby nie wyplyna. niewiem jak wyglada to od srodka bo nawet bebna nie rozbieralem tylko wszytko tak na prowizorke, ale ku mojemu zdziwieniu trzyma to juz dobre 5 lat a pranie srednio raz na tydzien, a w swieta nawet 2 razy dzienie i na 95 stopni. powodzenia ja jestem zadowolony.

0