Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Relpol
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmywarka Candy CFD612 - jaki to kod błędu?

DRYO 14 Wrz 2008 14:55 5988 9
  • Poziom 1  
    witam!
    Co może być przyczyną następującego zachowania zmywarki:
    potrafi po 5 minutach lub w połowie zmywania zasygnalizować koniec zmywania dźwiękiem i miganiem kontrolek zmywanie wstępne i zmywanie (wash). Po zmywaniu przerwanym lub kompletnym palą się jednocześnie - ciągłym światłem .
    Zmywarka Candy CFD612 - jaki to kod błędu?
  • Relpol
  • Poziom 9  
    mam ten sam problem.wiesz moze co jest przyczyna ze te diody sie tak swieca
  • Relpol

• Specjalista AGD
    Witam.
    Jest to błąd E2 (zmywarka nie pobiera wody do zadanego poziomu w czasie wymaganych 4 minut)
    Jeżeli masz model CSF 4570 to prawdopodobnie może być coś z licznikiem wody (brak kontaktu na wtyczce - wypiąć i polutować każdy przewód)
    Pozdrawiam
  • Poziom 9  
    dzieki zaraz sprawdze a jesli 3 te diody swieca, bo tak mi sie tez zdarza czasami to jaki to jest blad e3??

• Specjalista AGD
    Błąd E3 (zmywarka nie odpompowuje wody w czasie wymaganych 3 minut)
    Pozdrawiam
  • Poziom 9  
    dzieki pompka byla zatkana jakimis resztkami wiec miala problem wypompacdzieki jeszcze raz. znajomy ma podobna zmywarke z firmy hoover i ma takie same te diody u niego znow jest taki problem odrazu po zalaczeniu miga pierwsza i trzecia dioda dajac przy tym sygnal dzwiekowy i chodzi pompka odprowadzajaca po chwili diody swieca ciaglym swiatlem i maszyna staje i nic nie robi. jesli moglby mi ktos podpowiedziec co to moze byc bedze wdzieczny.pozdrawiam
  • Poziom 21  
    Jak to jest Hoover HED 6612 to mam angielska instrukcję i tam jest wyjasnione jak się świeci PreRinse i Rinse.Moge na priva przesłać PDFa
  • Poziom 9  
    wszystko juz jasne. przede wszystkim dziekuje serdecznie za pdf-a przyczyna usterki byl odlaczony przewod z czujnika temperatury po podlaczeniu wszystko jest ok. dziekuje jeszcze raz.pozdrawiam
  • Poziom 9  
    jeszcze jedno pytanko. a ktory przekaznik jest odpowiedzialny za grzalke w tych modelach bo tylko lekko mi zagrzewa wode na 100 jest problem przy programatorze bo juz mam wszystko sprawdzone nawet uln wymienilem i nic nie pomoglo. problem wynikl przez spalona grzalke.grzalka zostala wymieniona na innym programatorze jest wszystko ok wiec musialo mi cos przy okazji poleciec na plycie.pozdrawiam
  • Poziom 21  
    Nie mam pod ręką zdjęcia ale łatwo dojdziesz po przewodach od grzałki a przekaźnik pasuje z Relpolu ma kształt pudełka od zapałek tylko mniejszy.U mnie dawał w kość przekaźnik,styki raz przewodziły raz nie i dlatego nie dogrzewał.Sprawdź czy przekaźnik dostaje wzbudzenie 12V= w czasie grzania.Jeden przewód jest wpięty w środek płytki a drugi idzie z przekaźnika.