Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Motorola RAZR2 V8 - porównanie z RAZR V3 i opinia

Krokiet 14 Sep 2008 17:36 948 0
    Krokiet
    Level 11  
    Mam ten telefon od 3 dni i jeszcze zbyt wcześnie na pełne porównanie, ale powstaje.

GENERALNIE:
    Jest to przyzwoity telefon, dla osób które - bardzo ważne - lubią specyfikę Motoroli. Amatorzy gadżetów (aparat słaby, daleko mu też do smartphone'ów) czy osoby potrzebujące solidnych baterii powinni go raczej omijać.

-----

Względem V3 zaszło dużo zmian. Niestety część na gorsze i teraz o nich w formie pytań. Może ktoś wie jak sobie poradzić z niedociągnięciami projektowymi, które mnie troszkę denerwują:

1. Mignęły mi gdzieś dzwonki z nazwami zaczynającymi się na ui_..... Były krótkie - w sam raz do powiadomień i SMS-ów. Nie mogę ich odnaleźć.

2. Chcę ustawić na SMS samą wibrację, a dzwonek ma być normalnie. Tymczasem jedyna możliwość, to wszysto w wibracjach albo wszystko w dzwonkach.

3. Lista ostatnich połączeń to 20 szt. Porażka. A może gdzieś idzie to zmienić?

4. Telefon główny - czy idzie ustawić gdzieś na kompie? Ręczna edycja dla poszczególnych numerów to porażka.
    Świetny jest za to import z Outlooka. Duży plus względem V3.

5. Pierwsze V3 miały możliwość przypisania numeru. Szczątki tej funkcji pozostały, bo można użyć kombinacji "93#" ale dostaje się komunikat: "Pozycja 93 jest pusta", a na V3 pokazywało mi numer telefonu spod tej pozycji i można było potem na niego dzwonić lub edytować. O wiele krótsza droga niż przez "Kontakty". Miałem około 50 najczęściej wybieranych numerów, dla których byłem w stanie zapamiętać po 2 cyfry i zamiast 8 szybkich numerów miałem to około 50. Duży minus.
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się