Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Peugeot Partner 2003 - nie działa Klima.

15 Wrz 2008 08:19 6337 5
  • Poziom 17  
    Witam..

Peugeot Partner 1,9D rok 2003 klima Manual.

Nie załącza sprzęgła kompresora.Po włączeniu przycisku AC nie świeci żadna kontrolka (nie wiem czy powinna ale wydaje mi sie że tak).brak schematu bardzo mi utrudnia ale napewno sprzegło sterowane jest z BSI.Doczytałem że pada tam przekaźnik i pewnie tak sie stało właśnie ale jest jeszcze jedna nie pokojąca mnie sprawa.Sprzegło ma zwarcie, raz pełne zwarcie a za chwilę już 15ohm.Czy możliwe że raz zwiera bardziej raz mniej?...na krótko próbowalem ale kable sie aż grzeja a pozniej wysterowywałem Mega Macsem i kilka razy załączyło sie a po chwili poleciał bezpiecznik D.Na BSI tak na szybko tylko sprawdziłem i było kilka błędów (1035, 1042, 1050, 786).

Moje pytania:
    1. jak wyglada wymiana elektromagnesu w kompresorze bo w francuzie jeszcze nie robiłem, czy ogolnie dostepne i czy może zwierac raz mocniej raz mniej?
    2. jaki jest tam przekaźnik w BSI, czy 12V czy może 5V (chciałbym sie przygotować bo klient auto potrzebuje i bede to musiał zrobic w ciagu 1 dnia wszystko)
    3. czy ma ktoś schemat do tego auta bo ja mam kilka ale niestety żaden nie jest taki jak potrzebuje.
    4. czy po wcisnieciu AC powinna się zapalić jakas kontrolka?..wentylatory się załaczają na wolnym biegu.
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Użytkownik usunął konto  
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 17  
    ..dzieki bardzo..w takim razie najpierw dorwie sie do sprzegla..potem przekaźnik i pozniej pewnie dopiero sie zacznie jazda z tym żabojadem..nie masz gdzies schematu do tego auta?..w ESI, AD akurat tego nie ma...są ale nie zgadzają się z tym co ja mam..
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 14  
    Witam
    Elektrit wiem że to już stary temat ale akurat mam podobne przejścia z takim Partnerem i nie moge dojść który to przekaźnik załącza zasilanie do sprężarki . Pamiętasz może ?