Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaką końcówkę mocy wybrać

15 Sep 2008 13:16 2691 29
  • Level 14  
    Witam.
    Mam zamiar kupić końcówkę mocy do zasilania 2 subbasów na STX GDN 38-550-4-AE
    zastanawiałem sie nad DAP P-700 lub P-900 a może wystarczy do nich ADS LX 500??
  • Level 14  
    nie mogę znaleźć żadnych info o tych końcówkach:P
    Ps.mam max 1000zł
  • Level 27  
    Loknij na QSC G3 lub G5 - to te okolice cenowe
  • Level 14  
    a z tych co ja podałem ??
    ten T.Amp 1050 mi sie spodobał :)
    tylko moc 2 x 525W / 4 Ohmy
    i waga 17.3 kg to rodem z Hollywood`ów:P
    ma ktoś taką końcówkę??
  • Level 14  
    "Hollydolly" ważyły chyba max do 11kg z hakiem.. T.Ampy to dobry stosunek cena/moc/jakość. Tego konkretnego modelu nie słyszałem, miałem okazję posłuchać 2400 i grało to przyzwoicie jak za te pieniądze. O 1050 więcej nie powiem bo nie widziałem i nie macałem.
  • Helpful post
    Level 26  
    T.amp czy 1050 czy 2400 sa tak samo jakościowo wykonane różnią się tylko mocą. A co do rodem z hollywoodów tego bym nie nazwal bo waga 17Kg wcale nie jest mała.

1050 mozesz dostać w muzyczny.pl za 790zł więc raczej nie ma nad czym się zastanawiać
  • Level 11  
    Jesli chcesz coś przyszłościowego to ja bym polecił SHOW PSA-31500 (750W 4R; mam i gra ładnie) tylko że to prawie 2 razy większa moc i kosztują troche więcej niż 1000zł. Co do T.Amp słyszałem wczoraj tylko niewiem jaka wersja i też ładnie grają.
  • Level 14  
    Chyba zdecyduj sie na tego t.amp`a :)
    ma większą moc, jest tańszy no i ma ładniejszy wygląd od DAP:D:D
  • Level 23  
    Posiadam TA1050. Wazy ok 20kg.. Kupowałem na Thomann.de (wyszło ok 730zł)
    Co do jego pracy to pędzi pełnopasmówki POL Audio i nie mam zastrzeżeń... polecam.
  • Level 14  
    teraz wyjdzie poniżej 700zł:D
    tylko nie wiem jak to ustawić bo cały czas mi wrzuca koszty wysyłki do UK
    jak będę zamawiał to sie odezwę na PW to mi to wytłumaczysz:D
  • Level 23  
    Teraz tez wyjdzie podobnie, ponieważ kurs euro się nie zmienił, a nawet lekko skoczył w górę. Za Ta1050 musisz zapłacić u Thomanna 218euro uwzględniając koszt sprzetu+jego opakowanie+wysylka.
  • Level 23  
    Ano taki, że kiedy kupowałem ją, to w Polsce kosztowała 1049zł.
    Dopiero niedawno ceny zmieniono na takie, że teraz kupno w Polsce wychodzi niewiele drożej. (Dla TA1050 jest to ok 50-60zł drożej)
  • Level 27  
    A QSc GX 3 lub 5? I serwis na miejscu...
  • Level 30  
    Hi,
    jesli do suba to wez przynajmniej TA1400. TA1050 jest za slaby do napedzania subow.
    Pozdrowinia.
  • Level 21  
    Do 1000zł, można wyrwać na Allegro ADS-a Lx 800. Spokojnie wystarczy.
  • Level 14  
    LX 800 na allegro są po minimum 1300zł
    Dlaczego TA 1050 jest za słaby?? przecież te stx wytrzymają 400w a ten T.amp ma 2x525w 4R
  • Level 26  
    Przy 4R spokojnie wystarczy :) I za tą kase nie znajdziesz nic lepszego.

Ewentualnie możesz kupić 1400 jak masz na nią kase zapas mocy zawsze się przyda a kosztuje niewiele ponad 1000zł
  • Level 14  
    chyba jednak kupie 1050 i raczej w Polsce bo wysyłka jest za free:D:D:D
    a reszta kasy pójdzie na kable:D
  • Level 26  
    No dobre kable to też podstawa:)

Procab 2.5mm albo Cordial CLS będą akurat.

Nie polecam Red's Music-a
  • Level 30  
    Hi,
    TA1400 jest lepsza w basie - za sprawa zasilacza ktory w tej koncowce jest "wydajniejszy pradowo" .
    Pozdrowienia
  • Level 14  
    Pixelmen - Ty masz taką końcówkę, jak myślisz wystarczy do tych subów??
  • Level 23  
    Ciężko mi powiedzieć...nie sprawdzałem. Pędzi ona 2 pełnopasmówki 2x15" polaudio i za tą cene jestem zadowolony. W basie mam 2x TP118 pędzone ADSem PLX2400 w mostku, a gdy PA215 grają same, bez dołów to zapinam PLXa w stereo... ale jak bedzie okazja to postaram się sprawdzić jak to lata dokładniej na basie. Ale co do mocy to mysle, ze nie jest jakaś oszukana i powinna dać rade nawet na basie.
  • Level 14  
    I jak sprawdzałeś??;p
    bo końcówka mi jest potrzebna na przyszłą sobotę :P
  • Level 23  
    Nie, puki co nie miałem okazji. Jednakże jeśli potrzebujesz szybko końcówkę to sie nie zastanawiaj tylko kupuj... Jesli Cie stac na większa niż TA1050 to kupuj - gorzej grac nie będzie, a więcej mocy zawsze sie przyda. :)
  • Level 14  
    zaraz kupuje TA 1050:D
    Mam jeszcze takie pytanie, jakie oświetlenie zrobić na takie małe imprezki około 100 osób (mam discolitez`a 3 kanałowego i 2 szperacze) co kupić lasery, wytwornice dymu czy może jakiegoś flower`a? mam na to około 400zł
  • Level 23  
    Kup wytwornice dymu Np. Antari F80 i polecam do tego efekt Eurolite'a Little Star. Naprawdę fajna sprawa. Chyba ze chce pić troche wyzej, ale za 400zł to zbytnio nie poszalejesz.
  • Level 14  
    myślałem raczej nad wytwornicą i laserem w sumie to tak do 600zł to juz MAX moge wydać
  • Level 14  
    Dzisiaj przetestowałem TA1050.
    powiem tak po 1h słuchania w pokoju 24m2 boli mnie głowa:P
    przydało by sie troszkę więcej mocy ale dal mnie wystarczy:)