Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kucheka Mastercook 3400 Wrozamet - nie działa dolna grzałka

WIOLONCZELISTKA 15 Wrz 2008 14:56 11602 4
  • #1 15 Wrz 2008 14:56
    WIOLONCZELISTKA
    Poziom 8  

witam mam pytanie podczas pieczenia przestała grzać dolna grzałka. Termoobieg działa górna również jak wymienić dolną grzałkę

Proszę podać typ kuchenki (z tabliczki znamionowej) w temacie!
    W przeciwnym razie temat poleci do KOSZA.
    <skryn>

1 4
  • Pomocny post
    #2 15 Wrz 2008 22:23
    elektro-dom
    Poziom 22  

1.Odkręcasz tylną przykrywę.
    2.odkręcasz dolną grzałkę - 2 wkręty,zdejmujesz przewody
    3.odkręcasz listwę metalową poprzeczną mocowaną do obudowy
    3.Zdejmujesz listwę-przekrzywiając na ukos (tu trzeba czasu i cierpliwości :) )
    3.wyciągasz grzałkę pociągając do siebie
    To tyle w skrócie....

A czy na pewno grzałka przepalona??

Pozdrawiam

3
  • #3 17 Wrz 2008 07:33
    WIOLONCZELISTKA
    Poziom 8  

dziękuję za odpowiedź, nie jestem pewna czy jest spalona do tej pory zawsze wszystko działało ale podczas ostatniego pieczenia przestała grzać dolna grzałka, być może zostało to spowodowane tym, iż kuchenka była przenoszona do innego miejsca podczas odnawiania mieszkania, ale nie wydarzyło sie nic co mogłoby uszkodzić, była przenoszona bardzo delikatnie.

1
  • Pomocny post
    #4 18 Wrz 2008 01:04
    EAndrzej
    Poziom 21  

Witam.

Cytat:
    nie jestem pewna czy jest spalona do tej pory zawsze wszystko działało ale podczas ostatniego pieczenia przestała grzać dolna grzałka, być może zostało to spowodowane tym, iż kuchenka była przenoszona do innego miejsca podczas odnawiania mieszkania, ale nie wydarzyło sie nic co mogłoby uszkodzić, była przenoszona bardzo delikatnie

Ach te kobiety – takie zmienne są :D. Może grzałka a może nie grzałka – tak jest wiele możliwości i na pewno przed wymianą należy się upewnić –zdiagnozować oraz stwierdzić tak po męsku czy to grzałka czy inna przyczyna, że nie grzeje i ciasto się nie udaje. I tak na marginesie naprawa kuchenki to nie pieczenie ciasta :D.

0