Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

42 cale za ok 2500 zl

kiko_tychy 16 Wrz 2008 16:12 3043 9
  • #1 16 Wrz 2008 16:12
    kiko_tychy
    Poziom 15  

witam . szukam LCD do tej ceny. fajnie by bylo jakby byl z funkcja PIP.
    ogladane bedzie : na dzien dzisiejszy tv N , polsat , calkiem niedlugu hd dvd i blue

co myslicie o tv z firmy Easy Touch ? czy ma sens sie nad tym wogole zastanawiac ?

• #2 17 Wrz 2008 16:03
    kiko_tychy
    Poziom 15  

i co ? nikt nie doradzi - to po co wogole taki dzial jak " TV jaki kupic?" istnieje ?

• #3 17 Wrz 2008 16:08
    lisek
    Spec od monitorów

Wiele xxx pisałem
    co do awaryjnośći /serwisu pomogę
    Co do zakupu > "Twoje pieniąze Twoje oczy"
    *doradzę ..nie spodoba się po czasie (dzisiaj jest b.duzo róznych typów Lcd) > będziesz na mnie "psy wieszał"

www.ceneo.pl
    www.skąpiec.pl

masz mnóóstwo opinii uzytkowników
    Miłego czytania

• #4 17 Wrz 2008 16:10
    kiko_tychy
    Poziom 15  

glownie chodzi mi o ta firme easytouch - czy ma sens pakowac sie w takie cos . no i moze ktos byl badz jest w takiej sytuacji jak ja i zna odpowiedz jaki TV

• #6 22 Wrz 2008 14:38
    mariusz13
    Poziom 10  

42 cale za 2500 zl to bardzo zly pomysl i wierz mi lub nie ale bedziesz zawiedziony, chyba ze nie jestes wybredny co do jakosci obrazu i dzwieku, a zalezy ci tylko na duzym pudle. Porownaj sobie takie parametry jak czas reakcji czy kontrast z telewizorami np. sony,samsung...
    Pozdrawiam

• #8 23 Wrz 2008 19:17
    kiko_tychy
    Poziom 15  

powiem tak . mam panasonica quintrix 28 calui od 5 lat - wystarcza w zupelnosci , robie remont no i stolik pod tv odpada brak miejsca , wiec tv musi wisiec - 42 cale dlatego ze sie przydadza podczas grania z xboxa lub kompa

Dodano po 18 [minuty]:

a co sadzicie o tym : http://www.skapiec.pl/site/cat/22/comp/387722

• #9 29 Wrz 2008 11:04
    sopelma
    Poziom 9  

tez jestem na etapie kupna tv
    troche czytalem i ja juz sie zdecydowalem na Samsunga LE40 A551
    cena troszeczke wieksza (a i tak spadla w ciagu 2 miesiecy o 500zl) ale mysle ze warto sie nad nim zastanowic mimo ze to 40"

http://www.ceneo.pl/1438209

oczywiscie mozna kupic lepszy model A656 (100Hz) ale jest drozszy o 600 zł i czytalem ze ten pierwszy jest wart swojej ceny

• #10 18 Paź 2008 19:55
    MEDIASHOP
    Poziom 18  

Odnosnie EASYTOUCH - w tej chwili z FULL HD chyba najlepsza cenowo oferta.

Dlaczego niska cena?

Powód jest zawsze taki sam: MARKA.

Jesli nie zależy Ci na zbytnim oszczędzaniu weź SONY, PANASONIC, TOSHIBA, jesli chcesz cos tańszego: SAMSUNG, LG, SHARP ...

Często te same komponenty schodzą z tej samej tasmy, a ostatecznie producent firmuje je swoim logo i im wyżej stoi w rankingu tym wyższe może zaproponowac ceny :) Nie w każdym sprzęcie sie to sprawdza, ale w przypadku TV i monitorów jest podobnie.

Black Friday do -15%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Ferguson