Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak podłączyć radio Audi A3

16 Wrz 2008 22:26 7156 3
 • Poziom 28  
  Witam, kumpel kupił radio mp3 i chce je podłączyć do systemu glośników w aucie lecz grają tylko przednie, sub tylne nie grają. Co z tym teraz robić ?
 • Poziom 20  
  zanieś do fachowca, czy forumowicze to wróżki?
  Moderowany przez Sylwek:

  Z takim stażem na elektrodzie , wypadałoby dawać bardziej "twórcze" rady , bądź nie odzywać się w ogóle . Powiedzmy , że jestem dzisiaj wyrozumiały . P.S. zdanie zaczynamy "W" ielką literą .

 • Poziom 28  
  Tu są przecież fachowcy, i nie jeden wie o co chodzi, jak sie chłopcze nie znasz to podziękować.
  Ja mniej więcej wie o co tam chodzi tylko że następująca sprawa mnie meczy, czy jak podłącze wyjście liniowe do końcówek odpowiadających za tył to czy to będzie poprawnie grało, bo podobno w tych seryjniakach wyjście na tył (wzmak) jest o niestandarowym napięciu
  Ktoś robił już takie coś ?

  Wiadomość z ostatniej chwili: aukcja nr numer 432548861 co kryje sie w tym czarnym pudełeczku ? Niech zgadnę są to oporniki ?
 • Poziom 13  
  Informacje zaczerpnięte z innego fora:

  "Ja to podłaczyłem beż żadnych kostek ( zaoszczędzone 80zł), w tej małej kostce żółtej są dwa kabelki plus i dwa minus od głośników ( tył lewy i prawy) i jeszcze jeden kabelek zasilanie suba, nie ma w tych kostkach żadnej filozofii po prostu trzeba te kabelki odpowiednio ze sobą połaczyć. Zasilanie suba można np. podłączyć do kabelka zasilania radia.


  Wystarczy kupić wtyki męskie wpiąć do nich kabelki od głośników ( albo przylutować) do tego folijka termokurczliwa i taki wtyk podpiąć do kostki iso w odpowiednie miejsce. Mi to zajęło 1,5 godziny, koszt może wyszło z 10zł "

  Opis dotyczy dokładnie tej samej aukcji.