Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

RENO 96r. problem z odpaleniem świeci immo oraz stop serwis

16 Wrz 2008 23:20 1660 13
  • Poziom 18  
    Witam.
    Jakiś czas temu serwis po awarii oryginalnego kluczyka prawdopodobnie wyłączył immo i jakiś czas było ok. natomiast po wymianie akumulatora zapaliło się immo stop serwis i auto nie chce odpalić (od momentu wizyty w serwisie centralny już nie działał) co może być tego przyczyną czy mógłby mi ktoś pomóc tym razem serwis zaśpiewał 3tyś. za wymianę stacyjki i jakiegoś modułu . za pomoc z góry dziękuje.
  • Poziom 30  
    czyszczę te sterowniki w przystępnej cenie.
    Jak zachowuje się kontrolka od silnika? Świeci i gaśnie, czy może mruga?
  • Poziom 18  
    Witam.
    Kontrolka świeci a z tym centralnym da się coś przerobić???
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 30  
    z centralnym się da, kiedyś robiłem, trzeba założyć zwykły siłownik i sterowanie z tego włącznika na konsoli, Działa ładnie, ale trochę trzeba się narobić.

Jak świeci to jest immo.
    Widocznie spryciarze w ASO wyłączyli immo w skrzynce połączeń i czasowo do wymianu AKU działało, haha ale to są matołki..
    Jak pilotów nie uda się przywrócić, to pozostaje wywalenie immo.
  • Poziom 18  
    Wywalenie czyli usunąc na stałe??? ale to chyba bez tego tępego serwisu się nie obędzie ??? czy byc może dasz jakieś wskazówki zapomniałem dodac, że centralny jest w tej chwili martwy łącznie z tym sterowaniem między siedzeniami
  • Poziom 30  
    mówię, że serwis tego Tobie nie zrobi. U nich jedynie wymiana całego kompletu.
    Tylko elektronik co się zna w temacie.
    Mogę pomóc jeśli będzie taka potrzeba.
  • Poziom 18  
    zajmuje sie ogólnie montażem zabezpieczeń, a ten przypadek to znajomy bardzo mnie prosił żebym mu to uruchomił tańszym kosztem niż serwis choc nie bardzo chciałem sie zgodzic,
    co powinienem zrobic żeby to uruchomic?
  • Poziom 33  
    Na początek załatw pin i zakoduj piloty od nowa. Jak nie masz pinu to da się załatwić. Jak to nie zadziała to już masz osoby które to załatwia za przystępną cenę i już nie będzie problemu.
  • Poziom 18  
    Pin mam serwis dał go znajomemu po ostatniej wizycie i wówczas został z kluczykami bez sterowania ale co jest ciekawe piny dostał dwa ale czy to wystarczy i jak go wpisac???
  • Poziom 18  
    Witam.
    Panowie wszystko byłoby ok gdyby nie to że przycisk od centralnego zamka cały czas się żarzy i kodu nie można wpisać.
  • Poziom 18  
    Witam.
    Panowie dzięki za wszelkie wskazówki ale teraz kieruje prośbę do pana cardiag za dalszą podpowiedz będę wdzięczny proszę....