Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep ECSYSTEM
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Leadtek WinFast Guard Pro LR3960E - problem z wizja

17 Wrz 2008 11:02 2469 6
  • Sklep ECSYSTEM
  • specjalista-kamery przemysłowe
    daj zdjecia karty z dwoch stron, trzeba zobaczyc jak karta jest zbudowana
  • Sklep ECSYSTEM
    zlocza reset - sa to zlocza tzw watch-dog - tzn ze karta w przypadku np brak u obrazu z kamery, czy jakis problemow z windowsem, karta sama zresetuje system.

Do zlacza reset - podlaczasz kabel z przycisku reset (od obudowy)
    Do zlacza M/B reset - podlaczasz kabel do plyty glownej (tam gdzie podlacza sie diody HDD, power, czy wlacznk komputera)

kabel taki powinienes dostac

"Wczesniej karta przez jakis czas pracowala dobrze tylko pozniej cos sie z nia stalo"

heheh zawsze tak jest :), czy masz zabezpieczone tory video ? jak nie, to tak sie dzieje....

co do naprawy - posiadasz lutownice smd? albo znasz sie na elektronice?
  • Poziom 16  
    jpl napisał:
    zlocza reset - sa to zlocza tzw watch-dog - tzn ze karta w przypadku np brak u obrazu z kamery, czy jakis problemow z windowsem, karta sama zresetuje system.

Do zlacza reset - podlaczasz kabel z przycisku reset (od obudowy)
    Do zlacza M/B reset - podlaczasz kabel do plyty glownej (tam gdzie podlacza sie diody HDD, power, czy wlacznk komputera)

kabel taki powinienes dostac

"Wczesniej karta przez jakis czas pracowala dobrze tylko pozniej cos sie z nia stalo"

heheh zawsze tak jest :), czy masz zabezpieczone tory video ? jak nie, to tak sie dzieje....

co do naprawy - posiadasz lutownice smd? albo znasz sie na elektronice?

1. pewnie tak, ale to nie moja karta .....

2. znac sie pewnie "troche" znam na eletronice, co do lutownicy to mam tylko welera wsd80. Pytanie co trzeba wymienic ??

3. Co do zabezpieczen pewnie nie - bo to nie ja zakladalem. Czy moge prosic o jakies informacje o zabezpieczeniach toru video? Czym najlepiej?

4. Co z tematem jakiegos zamiennika? Co Pan poleca?
    2. przy bnc'kach - powinienes miec rezystory 75 ohm, najpierw je sprawdz czy maja po 75 ohm.

3. zabezpuieczenia sa ogolno dostepne u dobrych dystrybutorow. Np konwertery na skretke z izolatorami galwanicznymi. Zabezpieczenia sa po to zeby przy burzy lub np spaleniu kamery (chinskie kamerki jak sie uszkodza, to przy okazji przepiecia robia na tor wizyjny, uszkadzajac kamerki) przepiecie nie doszlo do karty.
    Ogolnie ten temat jest bardzo szeroki i polecam przegladnac zasoby internetowe. Wpisz haslo zabezpieczenia video

4. Jakie pieniadze chcesz wydac?

osobiscie ostatnio w firmie GVPolska maja promocje na karty Geovision GV250 ... za 400zł brutto kupilem 250 dla 4 kamer z wypaśnym oprogramowaniem, kompresja H264V2 itp. Klient jest mega zadowolony bo sieciowo wszystko smiga i nie ma problemu z vista. Właczylem detekcje twarzy i zliczanie obiektów to wogole byl prawie orga** ;)
  • Poziom 16  
    2. Rezystory Ok :(
    3. Kazalem wlascicielce nieszczesnej karty cos takiego kupic, ale gostek ktory jej sprzedawal karty na "aledrogo" wysmial ja. Chyba ze jak to kobialka cos przekrecila :(
    4. Nie wiem czy dobrze czy zle ale kupila cos takiego:
    DVR_8_200 za 399,00 zl
    wejścia video 8 x BNC ¨ szybkość 200 klatek na sekundę ¨ oprogramowanie polskie ¨
    instrukcja polska drukowana, bogato ilustrowana, 23 strony A4 ¨ kompresja video H.264 /
    MPEG4 ¨ rozdzielczość zapisu 640x480, 352x288, 320x242 ¨ rozdzielczość odtwarzania
    640x480, 352x288, 320x240 ¨ parametry obrazu regulowane niezależnie dla każdej kamery ¨
    detekcja zaawansowana strefowa, kilka poziomów czułości ¨ siatka detekcji ustawiana dla
    każdego kanału ¨ zabezpieczenie hasłem tak ¨ możliwość łączenia kart do 4 kart ¨ ilość
    wyświetlanych kamer 1, 4, 9, 16, 25, 36 ¨ szybkie przewijanie tak ¨ tryb nagrywania ciągły,
    detekcja, harmonogram ¨ praca w sieci dołączone oprogramowanie lub przeglądarka ¨
    sterowanie kamerami lokalne i zdalne ¨ nagrywanie na wielu dyskach tak ¨ wielkość nagrania na
    godzinę z 1 kamery 30-100 MB ¨ protokół sieciowy TCP/UDP ¨ łącze PCI