Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

lista cyfra+ 3010 + tvp historia

17 Wrz 2008 22:29 2521 4
  • Poziom 14  
    witam, temat nienowy, aczkolwiek meczy mnie jedna rzecz i wszystkimi programi jakie znalazlem nie jestem w stanie sobie poradzic

otóż, moge wgrac sobie inny soft, ktory bedzie mi obslugiwał diseqc, ale nie chce wgrywac tych list flash i eeprom bo nie dosc ze sa glupie, to jeszcze maja pelno kanalow, favourites, ze tuner sie tylko muli i sie zawiesza ciagle

ja bym chcial, zeby do listy cyfry+ dodac tylko tvp historia i polsat news i teraz pytanie jak to zrobic? jest jakis program, ktorym moge odczytac liste z tunera, zmodyfikowac ją i wyslac na nowo? jakies propozycje?
  • Poziom 14  
    a da sie przerobic liste flash na liste eeprom ?

Dodano po 12 [minuty]:

a oprocz tych 3,26 3,28 ktore sie strasznie mula, sa lepsze softy zobsluga diseqc?

dzieki wielkie za dsxedit
  • Poziom 15  
    Raczej nie, jak zapewne wiesz to rózne pliki. Znaczy pewnie można by było, edytując listę flash i metodą kopiuj-wklej lepić do listy eprom..ale jaki sens?
    Nie lepiej zassać gotową listę, obojętnie czy to eprom czy flash i dopiero wtedy nanosić poprawki?

A 3010 będzie Ci się mulił po zmianie softu, lista ma tu mało do rzeczy; spowolnienie działania to efekt obróbki przez procesor wszystkich podokładanych "wodotrysków".

Zresztą..sam kombinuj - tutaj masz trochę różności pod 3010.
  • Poziom 14  
    bynajmniej, zrobilem wszystko tak jak chcialem, niestety zdarzaja sie zwiechy i restarty no ale juz trudno, nie wgrywalem paneli nowych wiec mniej sie muli, wszystko git ! dzieki wielkie za pomoc