Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

MT-BOX SE czy Setool 3

18 Wrz 2008 09:55 2695 27
  • Poziom 28  
    witam proszę o opinię który box jest lepszy
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Zdecydowanie SE TOOL niema lepszego boxa do se
  • Poziom 28  
    mam jeszcze jedno pytanko czy setool,pobiera logi za simlock w200 cid 52
  • Poziom 23  
    full unlock mozesz po tp bez logow
  • Poziom 28  
    dzięki za informację pozdrawiam
  • Spec od GSM
    Ja tgam mam obydwa boxy i porownanie, i co do ilosci obslugiwanych modeli to tylko mt-box. Poza tym po ostatniej aktualizacji mozna odblokowywac A2 po kredytach. Tak wiec u mnie niestety setool jest zadno w uzyciu. Choc fajny i potrzebny sprzecik.
  • Poziom 28  
    Bezsprzecznie setoola bym wybrał :)
  • Spec od GSM
    Ja tez, ale majac juz cos do SonyEricsonow, np. jako podstawe Mt-Boxa. Starsze telefony tez p[rzychodza do serwisu, a setool nie ogarnia wszystkiego. Czasami robie wiecej starych niz nowych modeli danego dnia. Zalezy jak sie dzien z klientela ulozy.
  • Poziom 23  
    Setool3, cena 320zl nowy, więc parę locków i każdy następny to zarobek.
  • Poziom 28  
    witam gdzie w takiej cenie można dostac setoola
  • Pomocny post
    Poziom 23  
    toon napisał:
    witam gdzie w takiej cenie można dostac setoola

Wysłałem Ci dane na PW, zeby nie robic reklamy
    Pozdr
  • Poziom 28  
    dzięki za informację odnośnie miejsca zakupu pozdrawiam
  • Poziom 18  
    ja też polecam Setoola, odkąd go kupiłem crusier poszedł w odstawkę
  • Poziom 31  
    Stokłosy napisał:
    Ja tez, ale majac juz cos do SonyEricsonow, np. jako podstawe Mt-Boxa. Starsze telefony tez p[rzychodza do serwisu, a setool nie ogarnia wszystkiego. Czasami robie wiecej starych niz nowych modeli danego dnia. Zalezy jak sie dzien z klientela ulozy.

Stoklosy z calym szacunkiem niestety zawsze przecieniales mt-boxa szczegolnie do se. Wiadomo setool nie robi starych SE ale do tego wystarczy jakis stary klucz cruisera(ja swoj kupilem juz za 50zl). Spojrz troche wstecz napisales w jakims poscie ze mt-box juz dodal obsluge unlocka a2 a spojrz kiedy zrobil to setool... Moim zdniem wybor jest jasny i prosty zreszta podziela go wiekszosc wypowiadajacych sie
  • Poziom 28  
    Ja mam cruisera i setoola, i dziś naprzykład mialem j210 do locka i nie widziałem zeby setool robił ten model...
  • Poziom 12  
    Bo nie zrobi ale wystarczy ze odpalisz starego USB-smarta (zulea) crack, użyjesz se-toola jako interfejsu i po Locku :)
  • Poziom 28  
    Używam Cruisera do tego :) albo t68i - ufs :)
  • Poziom 26  
    newchief napisał:
    Ja mam cruisera i setoola, i dziś naprzykład mialem j210 do locka i nie widziałem zeby setool robił ten model...

J210 to zrobisz starym poczciwym Sarasem a tego boxa znajdziesz chyba w każdym komisie/servisie.
  • Poziom 15  
    Setool i MT-box mają swoje wady i zalety, moim zdaniem dla początkujących serwisantów prostszy interfejs ma produkt gryffinteam, setool moze im sprawic mały problem...ale to tylko moja skromna opinia,
    czesciej uzywam mt-boxa, choc wszystkie A2 nagrywam setoolem
  • Spec od GSM
    setool trudny w obsludze? w ktorym miejscu? cruiserem to trzeba bylo sie niejednokrotnie nameczyc, to jest prawie 'za raczke' ;)
  • Poziom 24  
    Mam jeden i drugi box i z żadnego bym nie zrezygnował.Biorąc pod uwagę liczbę telefonów Sonyericsson na rynku to parę "stówek" na dobre boxy to jest niewiele.Dosyć szybko te inwestycję się zwracają.
  • Admin grupy GSM
    Każdy chwali swoje jak zawsze w takim temacie.
    Ja 99% eryków robię mt-boxem a setoola używam tylko do locosto.
    Druga sprawa to mając mt-box nokia kupienie aktywacji na SE to ok 200zł. więc jak dla serwisu to śmieszne pieniądze.
    Reasumując za 500zł z groszami można mieć obydwa sprzęty do SE którymi można robić wszelkie modele na rynku.
  • Poziom 13  
    witam , napisz gdzie mozna aktywowac mt-box nokia do mt-box SE w tak dobrej cenie ?
  • Poziom 11  
    nie posiadam setoola,ale ok poł roku temu zakupiłem mt-box nk,aktywowalem go na se za ok 180zeta i mam dwa swietne sprzęty w jednym,gdy ktos jeszcze nie sprzetu do nokii,to sprawa jest jasna ,że brac mt-box nk i aktywowac go na se,pozdr
  • Spec od GSM
    Ja mam obydwa, i nie warto pozostawac przy jednym sprzecie do SE. Nie jednym to drugim i zawsze do przodu.... Podstawa u mnie - subiektywnie - to MT-Box, setool to 3%-5% procent przerobu a raczej nawet 1%.