Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

IPhone - kilka pytań - proszę o odpowiedzi

Mac! 18 Wrz 2008 11:27 885 5
  • #1 18 Wrz 2008 11:27
    Mac!
    Poziom 17  

Hej czy ja tu dobrze wyczytalem? Link ze iphone 3G za 199$ bez umowy ale z lockiem na AT&T.
    Mam pare pytan co do aktywacji:
    1. Nie wiem czy w zestawie bedzie karta sim dla AT&T - calkiem mozliwe ze nie. Czy da sie zrobic ta aktywacje z karta z PLUSA? Albo wogole bez karty SIM?
    2. Wyczytałem TU że bez oryginalnej karty SIM nie można wrzucać piosenke itd - ze nie funkcjonuje Itunes
    3. Tak sobie pomyślałem żeby kupić karte-nakładke żeby obejść locka. Używał już ktoś tego?]Link[/url]

0 5
  • #2 18 Wrz 2008 11:49
    Apollo-SERWIS
    Poziom 22  

Jezeli masz Mac'a to wystraczy nowy programik obslugujacy kazda wersje nawet nowa 2.1 i wgranie zmodyfikowanego firmware.

Jezeli masz tylko PC, to mozesz wgrac zmodyfikowany obraz tylko do wersji 2.0.2, ale pewnie na dniach pojawi sie nowy program obslugujacy 2.1 na PC.

Bez oryginalnej karty mozesz wrzucac piosenki i wszystkie inne pliki.

Z kartami nakladkami jest roznie;) Osobiscie klientom wsadzam YESSIM i smigaja nawet na sofcie 2.1. Wystarczy odpowiednio zaprogramowac. Z innymi dostepnymi na rynku jest tak ze albo sie nie mieszcza i pozniej ejst problem z szuflada, albo nawet jak wejda to jest zasieg, ale nikt do ciebie nie mzoe sie dodzwonic..

0
  • #3 18 Wrz 2008 12:03
    Mac!
    Poziom 17  

Ale mówimy o IPhone 3G tak?! bo mi własnie o takiego chodzi

0
  • #5 18 Wrz 2008 12:42
    Mac!
    Poziom 17  

A nie wiesz czy apple daje jakas gwarancje miedzynarodowa dla Iphonów 3g ? <tak jak Toshiba na laptopy?>

0
  • #6 18 Wrz 2008 12:52
    Apollo-SERWIS
    Poziom 22  

Pewnie nie.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo