Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
HeluKabel Akademia WiedzyHeluKabel Akademia Wiedzy
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Przeróbka schematu instalacji elektrycznej do papaja

18 Sep 2008 21:16 7562 3
  • Level 2  
    potrzebuję przerobić albo rady jak przerobić schemat do instalacji elektrycznej do c-360, tak, zeby nie było tam stacyjki tylko żebym mógł podłączyć inną częśc np.od żuka od kierownicy. potrzebuje takiego czegoś do papajka. Proszę o pomoc jeśli ktoś wie

Dodano po 16 [minuty]:

czy mogę zastąpić stacyjkę od c-360 np przełącznikami od swiateł i kierunkowskazów od żuka??
    Czy Twoje urządzenia IoT są bezpieczne? [Webinar 22.06.2021, g.9.00]. Zarejestruj się za darmo
  • HeluKabel Akademia WiedzyHeluKabel Akademia Wiedzy
  • HeluKabel Akademia WiedzyHeluKabel Akademia Wiedzy
  • Level 2  
    chciałbym się poradzic w schemacie a mianowicie: przerobiłem ten schemat tak aby nadawał sie do ciągnika własnej roboty: SAM. Tylko nie wiem do czego podpiąć akumulator, prądnice i regulator prądnicy?? Bedzie ktos wiedział?? proszę napisać do czego mam je podpodpinac! i ocenić czy taki schemat może być do takiego traktorka( przypominam ze nie mam w tym traktorku rozrusznika).mile widziane jakies inne propozycje!

Przeróbka schematu instalacji elektrycznej do papaja

Dodano po 2 [minuty]:

może akumulator i ten regulator prądnicy podpiąć do bezpieczników?? jak sądzicie??
  • Level 28  
    Jeżeli masz schemat od byle jakiego ciągnika ale polskiego z prądnicą to powinieneś wiedzieć że aku z prądnicą łaczy się poprzez regulator ( bez żadnego bezpiecznika ). Styk na regulatorze środkowy bodajże 19 . Jeżeli zechcesz to sprawdzę dokładnie. Powodzenia.