Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Seat Toledo Problem z Centralnym zamkiem

19 Wrz 2008 02:30 6684 13
  • Poziom 9  
    Witam!!! Mam problem z centralnym zamkiem w Seacie Toledo. Gdy otwieram to otwierają się wszystkie poza tylnymi lewymi dzwiami. Wie może ktoś o co chodzi czemu tak się dzieje. Pomocy
  • Poziom 37  
    Posłuchaj czy choć cokolwiek słychać po komendzie w tych drzwiach. Jeśli nie - siłownik rozłączony lub zablokowany mechanicznie. Tapicerkę zdjąć i naprawić
  • Poziom 9  
    Nic nie słychać. Próbowałem to rozebrać ale nie nie mogę zdjąć tej blachy co jest pod tapicerką !?? Ten zamek działał dobrze, tylko od paru dni przestał. A jak jet ten siłownik jest zablokowany to da się go naprawić??
  • Poziom 27  
    Tolede Toledu nie równy jaki to rok przedewszystkim??
  • Poziom 9  
    Toledo 2.3 V5 1999r.
  • Poziom 27  
    ;/ to to jest z elektrycznym zamkiem takim co słychać uderzenia podczas zamykania i otwierania czy jeszcze stary centralny na powietrze, gdzie słychać jedynie cichutko pracę pompki podczas działania zamka?? Bo w sumie to nie wiem które to modele szły w 99-ym ale wydaje mi sie że już nowe z elektrycznym. Więc jak to jest??
  • Poziom 9  
    Słychać w każdych dzwiach uderzenia podczas otwierania i zamykania
  • Poziom 17  
    sprawdz przelotke w drzwiach...
  • Poziom 9  
    Sorki za moją niewiedze ale co to dokładnie jest??
  • Poziom 28  
    Posprawdzaj czy któryś z przewodów idących ze słupka do drzwi nie jest przerwany.Wystarczy zdjąć gumę ipopatrzeć.Powodzenia.
  • Poziom 37  
    Jeśli jest wyraźny dźwięk przy obu komendach w każdych drzwiach to zasilanie i sterowanie dochodzi ale napęd nie jest przenoszony, czyli prawdopodobnie defekt mechaniczny.
  • Poziom 9  
    Dokładnie w tych nie działających dzwiach nic nie słychać. A w pozostałych słychać jak otwieram i zamykam.
  • Poziom 37  
    No więc kabelki w przelotkach gumowych -na początek, bo bez rozbierania drzwi
  • Poziom 9  
    Kable w przelotce są całe. I nie mogę zdjąć blachy która jest pod tapicerką. Nie wiem co mam zrobić????