Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TV LCD LG 32V3000 jak ustawić na kino?

alfa2 19 Wrz 2008 12:15 1862 3
  • #1 19 Wrz 2008 12:15
    alfa2
    Poziom 18  

Mam TV LCD LG 32V3000 jak ustawić na kino, wchodzę do menu wybieram obraz ( w standardzie jest tryb żywy który strasznie daje po oczach ) a ja chce ustawic go na standardowy czy trub kino, wiec go ustawiam zapamietuje ok, wychodzę z menu.
    A po krótszym ogladaniu telewizor sam sie przestawia na tryb żywy.

Co z tym zrobić? jak go ustawić aby tego nie robił tylko działał normalnie?

0 3
  • #2 26 Wrz 2008 20:04
    mpaczek
    Poziom 10  

Witam, mam to samo w 42lg5000-ZA, i jeszcze na dodatek sam zmienia proporcję obraz na 16:9. Jeśli już wiesz co jest grane to liczę na pomoc. Napisałem do pomocy LG na stronie firmy, ale nie dostałem jeszcze odpowiedzi co z tym zrobić , czy serwisować , bo przecież nie może tak być! Pozdrawiam.

0
  • #3 26 Wrz 2008 22:51
    pawelas1979
    Poziom 1  

Panowie mam dla was propozycje niewiem czy wam to pomoże ale mi pomogło zakupiłem wczoraj LG M2294D Jest to monitor 22cale z wbudowanym tunerem TV.Też miałem problem bo co ustawiłem inny tryb ręcznie telewizor sam sie przestawiał na swoje ustawienia jak u kolegi z pierwszego postu.Przywróciłem ustawienia fabryczne i w ustawieniu na poczatku było zapytanie czy uzywam telewizora w domu czy w sklepie czy cos w tym stylu dalem na Dom jezyk polski itp. od tego momentu problem znikł być moze macie tez ustawione na tryb sklep????Mozecie spróbowac nic was to nie kosztuje :) Napiszcie czy pomogło.Pozdrawiam

0
  • #4 27 Wrz 2008 10:02
    mpaczek
    Poziom 10  

To było to. Po przywróceniu ustawień fabrycznych i skonfigurowaniu TV na dom wszystko działa jak powinno. Wielkie dzięki za pomoc.

0