Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zawieszanie się komputera po połączeniu z internetem :(

blast___ 21 Wrz 2008 11:16 1524 2
  • #1 21 Wrz 2008 11:16
    blast___
    Poziom 2  

Witam

Może przejdę od razu do rzeczy w czym tkwi problem otóż:

Mój dostawca internetowy (internet radiowy karta planet wl-8305) od niedawna wpadł na pomysł żeby łączyć się z internetem za pomocą wpisanego hasła i loginu tak wygląda konfiguracja
    połącz z internetem>Konfiguruj moje połączenie ręcznie>połącz używając połączenia szerokopasmowego,wymagającego nazwy użytkownika i hasła

no i otrzymałem od niego mój login i hasło, no i pojawił się problem który wygląda następująco, komputer łączy się z internetem wyskakuje powiadomienie że połączono, otwieram sobie stronke google w przeglądarce otwiera się następnie wpisuje jaki kol wiek adres np. allegro.pl i następuje zwis kompa nie reaguje na żadne klawisze typu alt+ctrl+delete po prostu trzeba go zresetować.

jakie czynności wykonałem:
    - zmieniłem windowsa kilkakrotnie (xp service pack 3 /xp SP2
    - przeskanowałem caly komputer antywirusem
    - wyłączyłem firewall (myślałem że to on coś blokuje)
    - włożyłem kartę do innego slotu PCI
    nic to nie dało

dodam tylko, że wcześniej taki problem nie występował (przed nadaniem hasła i loginu)

A TERAZ NAJLEPSZE:
    - w przeglądarce Firefox narzędzia>opcje>treść odznaczyłem opcje Pobieraj obrazki automatycznie i internet działą tzn strony się otwierają i nie występuje zawieszanie komputera :|

prośba do was pomóżcie co jest nie tak, wydaje mi się że raczej mój dostawca coś spartolił może jak mi to konfigurował... ale co...

0 2
  • #2 22 Wrz 2008 12:11
    grocom
    Poziom 12  

Witam

Według mnie może to być problem sprzętowy, np brak styku na kościach RAM, lub na grafice. Należy przeczyścić styki i spróbować ponownie. Często się zdarza że za takie dziwne zachowanie komputera odpowiadają wadliwe pamięci lub kiepski styk na nich.
    pozdr.

0
  • #3 22 Wrz 2008 12:44
    blast___
    Poziom 2  

kurczę blade właśnie raczej nie, mam 2 kości ddrII po 1GB sprawdziłem je memtestem i nic nie wykryło grafikę też wyjąłem przeczyściłem slot i styki włączyłem wszystkie 3dmarki plus parę gier i nic sie nie dzieje wszystkie testy komputer przechodzi bez zająknięcia, problem występuje tylko po połączeniu z internetem niezależnie przez jaka przeglądarkę przeglądam strony (opera, firefox, IE) :cry:

PROBLEM ZOSTAŁ ROZWIĄZANY

0